הדברה באור עקיבא עם חברת פסט מאסטר – מדבירים מנוסים לטיפול במגוון סוגי מזיקים במחירים מעולים

מדבירים באור עקיבא שיודעים לפתור כל בעיית מזיקים ביעילות, מגיעים אליכם במהירות לכל מקום בעיר וגם גובים מחיר נוח ומשתלם במיוחד. באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים, מתי כדאי לכם להזמין אותנו, מה עלות שירותי הדברה באור עקיבא ומדוע כדאי לכם להתקשר אלינו עוד היום? הנה התשובות.

 

חברת הדברה באור עקיבא במחירים אטרקטיביים (עם אחריות)

✔️ מדביר מורשה באור עקיבא לכל סוגי ההדברות – ריסוס, הדברה אורגנית ועוד

✔️ המדבירים של פסט מאסטר עושים שימוש בחומרי הדברה מאושרים בלבד

✔️ מקצועיות ללא פשרות – אחריות בכתב לכל לקוח בסיום ההדברה! 

✔️ שירותי הדברה באור עקיבא נגד ג'וקים, נמלים, פשפשים, טרמיטים ועוד

✔️ הרחקת מכרסמים: לוכד עכברים באור עקיבא, לכידת חולדות, חפרפרות

✔️ הדברות באור עקיבא בשכונת אור ים, יובל, נווה אילן, אור עקיבא מזרח ועוד

✔️ להזמנת מדביר באור עקיבא במחיר טיל ולמידע נוסף >>

חייגו לטלפון: 050-8303463 

 

הדברה באור עקיבא
הדברה באור עקיבא – מדבירים בעיר אור עקיבא מסביב לשעון במחירים נוחים

 

 

שירותי הדברה באור עקיבא למניעה או כצורך דחוף

נמלים, תיקנים, טרמיטים, יתושים, צרעות, דבורים, ברחשים, זבובים, פשפשים, עכברים, חולדות ונחשים – זוהי רק רשימה חלקית של אינספור סוגי חרקים, מכרסמים וזוחלים שבגינם אנשים מזמינים מאיתנו שירותי הדברה באור עקיבא.

תוכלו להזמין אותנו אליכם בכל עת 24 שעות ביממה, בין אם מדובר בהדברה מניעתית עוד לפני תקופת הקיץ, שבה מרבית המזיקים מתחילים להיות פעילים ובין אם מדובר בהדברה דחופה, לאחר שמזיקים כלשהם כבר פלשו לבית, לגינה או לעסק שלכם: הדברת מזיקים מכל סוג, היא המומחיות שלנו.

 

ריסוס באור עקיבא לבית, לדירה או לעסק

הדברת מזיקים באור עקיבא יכולה להתבצע במגוון שיטות, הנפוצה שבהן היא באמצעות ריסוס כימי. הריסוס מתבצע באמצעות חומרים נוזליים רעילים, שמותזים בתרסיס אל עבר המזיקים עצמם באופן ישיר וסביבת המחיה שלהם. כמובן שאנחנו מקפידים על שימוש בחומרי הדברה שקיבלו את כל אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. ישנם מספר סוגי מזיקים שההדברה כנגדם באמצעות ריסוס נחשבת לנפוצה ויעילה:

✔️ התיקן האמריקאי – מאחר שמקור הופעתו הוא בעיקר מביובים, אנו חייבים לרסס לתוך פתחי הביוב על מנת שמזיק זה יפסיק להטריד אתכם בתוך הבית ובחצר. ריסוס נגד תיקנים רצוי לבצע כבר בתחילת האביב, לפני שמכת התיקנים מופיעה והם מתחילים להתרבות במהירות.

✔️ יתושים – הדרך הטובה ביותר להדברת יתושים היא טיפול במקור ההתרבות שלהם, במים עומדים בקרבת מקום. במידה ולא ניתן למצוא או לטפל במקור מים זה, יש לבצע הדברה יסודית באמצעות ריסוס מסביב למבנה ובחצר. את הריסוס הזה מבצעים בשעות אחה"צ-ערב מאחר והיתושים והמעופפים האחרים פעילים יותר לאחר שקיעת השמש.

✔️ פשפשיםהפשפש הוא אולי מאוד קטן אך הוא חרק קשוח ביותר בעל מספר גלגולי חיים. זוהי הסיבה שמלבד ריסוס נהוג לשלב לאחר מכן גם שיטות הדברה נוספות כמו קיטור ושאיבה, מה שמבטיח את חיסול כל אוכלוסיית הפשפשים בבית, כולל הביצים.

הדברה באמצעות ריסוס באור עקיבא מתאימה גם כנגד חרקי צמחייה שונים ולפעמים גם כאשר מדובר בקן צרעות. קיימת גם אפשרות להזמין שירות שנקרא הדברה ירוקה ומכיל חומרים שלא מסוגלים לפגוע באדם וסביבתו, מאחר והוא לא כולל כימיקלים למיניהם בתוכו. למעשה, אנחנו תמיד נמליץ לכם על כך במידה והדבר מתאפשר מבחינת יעילות נגד סוג המזיק הספציפי שעומד על הפרק.

 

מדבירים באור עקיבא באמצעות פיתיונות ג'ל

שיטת הריסוס היא אומנם הנפוצה והיעילה ביותר, אך עדיין ישנם מקרים ספציפיים שבהם השיטה לא מספיק יעילה. הכוונה היא למקרים שבהם המושבה של המזיקים נסתרת מהעין או שלא ניתן להגיע אליה מסיבה כלשהי.

מדביר באור עקיבא מספיק מנוסה כמו שתמצאו אצלנו ידע כמובן לטפל גם במקרים הללו. כיצד? באמצעות פיזור של פיתיונות ג'ל אשר כוללים מזון כלשהו מורעל שהמזיק אוהב. הוא אוכל את הפיתיון ומוביל את הרעל אל תוך המושבה הנסתרת, שם כל שאר המזיקים מורעלים ומתים תוך זמן קצר. הזמנת הדברה באור עקיבא בשיטה הזאת מתאימה למשל כאשר מדובר בתיקן הגרמני הקטן שאוהב להסתתר במקומות צרים וגם נגד נמלים, כאשר צריך להגיע אל המושבה על מנת להרעיל את המלכה.

 

הדברת מכרסמים באור עקיבא באמצעות מלכודות, אך לא רק

הדברה ניתן לבצע גם באמצעות מלכודות מסוגים כאלו ואחרים. השימוש העיקרי במלכודות הוא על מנת לבצע הדברת חולדות באור עקיבא או הדברת עכברים וחפרפרות. מלכודות אלו יכולות להיות מלכודת קפיץ, מלכודת דבק ומלכודת כלוב וישנה חשיבות להצבה נכונה של המלכודות בשטח וקביעת המספר המיטבי שלהן, מה שיקבע לאחר אבחון מקצועי שלנו.

שימוש נוסף במלכודות הוא על מנת לבצע זיהוי של סוגי חרקים שונים שנוכחים במקום, לפני שבוחרים בשיטת ההדברה המתאימה. מלכודות אלו מכילות דבק שעליו שכבה דקה של חומר הקרוי פרומון שמושך את המזיקים אל המלכודת. לאחר מספר שעות חוזר המדביר ובודק מה העלתה המלכודת בחכתה ומטפל במזיקים הללו באופן מושכל וממוקד.

 

הדברה ביולוגית ואלקטרונית באור עקיבא

קיימות עוד שיטות הדברה מיוחדות שאין הרבה חברות הדברה באור עקיבא שמתמחות בהן, אך אנחנו כן. למשל, תוכלו להזמין מאיתנו הדברה ביולוגית באור עקיבא וליהנות מעוד סוג של הדברה ירוקה. הדברה מהסוג הזה מתבססת על אויבים טבעיים של מזיקים שונים, כגון חיידקי בצילוס או דגים נגד זחלי יתושים, תנשמות נגד מכרסמים (יעיל בשדות חקלאיים), עכבישים נגד כנימת עלי דגן, חרקים עקרים שיטרפו חרקים שמתרבים במהירות ועוד.

אפשרות נוספת היא של הדברה אלקטרונית. הדבר מתבצע באמצעות פיזור של מכשירים שונים אשר מסוגלים לחסל, ללכוד או להבריח מזיקים מהסביבה. הנה מספר דוגמאות לכך:

✔️ מנורה כנגד יתושים – משחררת ריח שמדמה עור אדם, הגורם להם להתקרב למנורה, ששואבת ולוכדת אותם לתוכה.

✔️ מכשיר גלי קול כנגד יונים ועטלפים – המכשיר מפיק גלי קול שאינם נסבלים עבור היונים והן בורחות מהמקום.

✔️ מכשיר גלי קול כנגד מכרסמים – באותו האופן, ישנם מכשירים שמפיקים גלי קול שמכרסמים לא מסוגלים לסבול, מה שיעיל מאוד נגד חולדות וחפרפרות בעיקר.

מתי כדאי להשתמש במכשירים אלקטרוניים? המכשירים האלקטרוניים אינם מזיקים לסביבה (לא תריחו את הריחות או תשמעו את הקולות שהם מפיקים) והשימוש בהם הוא קל ונוח ופועל לטווח ארוך. בדרך כלל נסתייע בהם כאשר לא ניתן לטפל במקור להופעת המזיק בדרכים אחרות וגם לצרכי מניעת חזרתם לאחר ההדברה שלנו.

 

מחיר הדברה באור עקיבא

מחיר הדברה באור עקיבא נקבע ראשית כל בהתאם לסוג המזיק שנמצא במקום וכמותו בשטח ולאחר מכן יש להתחשב גם במורכבות העבודה (למשל, האם מדובר בבית שאינו עמוס מידי בחפצים או בכזה שכולל גם מרפסת שמש פתוחה, גינה מלא בעשבים או עליית גג בעייתית מבחינת מיקום, מה שיגרום למחיר להיות גבוה יותר מהרגיל).

בנוסף, עליכם לקחת בחשבון כי בחירה בשיטות הדברה ירוקות (ביולוגית, למשל) תמיד תיחשב ליקרה יותר מאשר הדברה באמצעות ריסוס או פיתיונות ג'ל.

ריכזנו עבורכם בצורה מסודרת טבלה עם פירוט מחירי הדברה באור עקיבא כפי שאמורים לעלות באופן ממוצע, כך שתדעו מה מצפה לכם מבחינת ההוצאה הכספית שלכם:

הדברה באור עקיבא מחיר לפי סוג שירותמדביר באור עקיבא – מחירים מומלצים
עלות הדברת מקקים באור עקיבא200-450 ₪
מחיר הדברת נמלים בדירה באור עקיבא200-500 ₪
העלות של לוכד נחשים באור עקיבא300-800 ₪
מחיר לכידת חולדה בחדר אשפה בבניין באור עקיבא250-400 ₪
כמה תעלה הדברת פסוקאים באור עקיבא?200-300 ₪
המחיר של הדברת פשפשים בדירה גדולה באור עקיבא450-700 ₪
עלות הדברת תיקנים בגן ילדים באור עקיבא250-450 ₪
מחיר ריסוס באור עקיבא נגד נמלי אש 300-500 ₪

אם אתם מחפשים חברת הדברות באור עקיבא שתוכלו לסמוך על שירותיה תוך קבלת מחיר משתלם במיוחד, כדאי לכם להתקשר אלינו עוד היום. פסט מאסטר היא חברת הדברות מוכרת וידועה אשר מציעה שירותי ההדברה בכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה.

תוכלו להזמין מאיתנו שירותי הדברה באור עקיבא נגד כל סוגי המזיקים במחירים משתלמים ולקבל גם אחריות ארוכה עבור העבודה שנבצע. זהו היבט חשוב מאוד כשמתקשרים עם חברת הדברות כלשהי וכדאי לכם להתקשר אלינו ולשמוע את כל הפרטים. מחכים לשיחתכם.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.