הדברת דובון הקורים בכל ערי ישראל – שירות מקצועי עם אחריות מלאה בכתב על כל הדברה במחירים משתלמים במיוחד!

אמנם מדובר במזיק בעל שם חמוד מאוד, אך האמינו לנו – הדברת דובון קורים (תולעי משי ארסיים) היא מחויבת המציאות, למען שמירה על הבריאות שלכם והצמחים שאתם מגדלים. וכשצריכים הדברה נגד דובון הקורים כדאי לכם ליצור איתנו קשר. אנחנו בפסט מאסטר נגיע אליכם במהירות לכל מקום בארץ.

מה זה דובון קורים, איך מזהים את דובון הקורים, איך מדבירים אותו ונפטרים ממנו, האם דובון הקורים מסוכן או ארסי וכמה תעלה הדברה שלו בחצר שלכם? הנה כל התשובות.

 

הדברת דובון הקורים – מדבירים מורשים, מחירים ללא תחרות!!

✔️ מדבירים נגד דובון הקורים – בפריסה ארצית מלאה, זמינים מיידית בכל שעות היממה 24/7

✔️ ריסוס דובון הקורים – טיפול יעיל ומקיף על ידי מדביר מקצועי ומוסמך מטעמנו

✔️ הדברה ירוקה נגד דובון הקורים בבית, בחצר, בשדה – ידידותית לסביבה ללא סיכונים בריאותיים

✔️ לקבלת הצעת מחיר להדברה נגד דובון הקורים במחירים מעולים >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת דובון הקורים
הדברת קורון הדובים בפריסה ארצית, מדבירים מורשים, במחירים מעולים!

מה זה דובון קורים?

דובון הקורים, אשר מכונה גם דובון האביב, הוא למעשה הגלגול הראשוני בחייו של עש ממשפחת הדובוניים. הוא מתחיל את חייו כזחל קטנטן אשר נצמד לעלים ואוכל אותם, תוך שהוא עוטה על עצמו מעין קורים שמגינים עליו מפני הסביבה החיצונית.

עם הזמן הוא גודל יותר ויותר ומגדל על עצמו מעין פלומת שיער מיוחדת. פלומה זו היא שמקנה לו את שמו – דובון הקורים. לאחר מספר חודשים הוא הופך לעש בוגר, שחי מספר ימים בלבד שבהם הוא עסוק בהתרבות. הוא קטן מאוד ואולי לא תוכלו לראות אותו, אך בהחלט תוכלו לזהות את הקורים המיוחדים שלו על גבי הצמחייה בגינה שלכם.

 

תעודת זהות: מי אתה דובון הקורים? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיocnogyna loewii
שמות נוספים דובון האביב, תולעת משי ארסית
האם דובון הקורים מסוכן?דובון הקורים אינו ארסי או מסוכן,
אך שערותיו יכולות לגרום לאלרגיה
מה אורכו של דובון הקוריםהזחלים מגיעים לאורך של כ-3 סנטימטרים
איך נראה דובון הקורים?צבעו חום עם מחושים מנוצים
ועל עורפו אדרת שיער פלומתית
מהם מקומות המסתור של דובון הקוריםהזחלים חים יחד תחת יריעת
קורים לבנים הנמצאת בין העשבים
ממה ניזון דובון הקוריםהזחלים ניזונים מצמחים מסוג
המצליבים המורכבים והפרפרניים.
כמה עולה להדביר את דובון הקורים?החל מ – 300 ₪

 

הדברת תולעי משי ארסיים – מדוע זה כל כך חשוב?

הצורך להדביר את דובון הקורים קשור במספר סיבות:

✔️ חיסול הצמחייה בגינה – דובון הקורים מתרבה במהירות ומתחת לקורים שלו עשויים להימצא עשרות אם לא מאות זחלים, שנוטים להתאגד יחדיו ולזלול את הצמחייה בגינה. דובון הקורים אינו בררן והוא יכול לאכול עלים של מגוון סוגי צמחים, אך האהובים עליו ביותר הם אלו שמשתייכים למשפחת המצליבים, כגון צנון, כרוב, לפת, חרדל ועוד. דובון הקורים גם מאוד אוהב את צמח התות.

✔️ סכנה בריאותית – דובון הקורים אינו נחשב למזיק מסוכן או ארסי. יחד עם זאת, השערות שעל גבי דובון הקורים יכולות לגרום להתקפי אלרגיה בקרב הרגישים לכך, במיוחד ילדים קטנים. בנוסף, משום שחיות מחמד יכולות להכניס את הזחלים לפיהן, הנוכחות של דובון הקורים יכולה לסכן את חייהן באופן ממשי. אירעו לא מעט מקרי מוות של כלבים וחתולים בעקבות מפגש עם דובון הקורים.

 

איך נפטרים מדובון הקורים?

ניתן לבצע הדברת דובון קורים על ידי מספר שיטות וחומרים, אך רק מדביר מספיק מקצועי ומנוסה כמו שתמצאו אצלנו ידע להציע לכם את כולם ולבחור בשיטה המתאימה בהתאם לממצאים בשטח. הנה כמה דוגמאות של חומרי הדברה נגד דובון הקורים שאנחנו יכולים להשתמש בהם:

✔️ ריסוס נגד דובון הקורים בחצר – מתבצע באמצעות שימוש בחומרים כימיים שפוגעים בעצבים של הזחלים, כך שהם מתים תוך מספר ימים לאחר הריסוס. רוב תכשירי הריסוס מכילים את החומר הכימי פירתרין, שחודר לתוך העלים, אותם אוכלים הזחלים ומורעלים.

✔️ הדברה אורגנית נגד דובון הקורים זוהי הדברה ירוקה שמבוססת על חומרים טבעיים ואורגנים שנועדו להרחיק את דובון הקורים מהגינה. דוגמאות טובות לכך הם תכשירי הדברה שמבוססים על צמח הטבק, שזחלים של דובון האביב לא מסוגלים לסבול.

✔️ הדברה ביולוגית נגד דובון הקורים – ניתן לבצע הדברה ירוקה נגד דובון הקורים גם באמצעים ביולוגיים. למשל, שימוש בצרעות טפיליות שמטילות את ביציהן בתוך הזחלים עצמם והם מתים ככל שהצרעה שבתוכם מתפתחת. ניתן להשתמש במקביל בחיידקי בצילוס שאף הם יכולים לקטול את הזחלים ואינם מסוכנים לאדם.

 

טיפול מנע נגד דובון האביב

חלק בלתי נפרד מתהליך הדברת דובון קורים הוא גם ביצוע של טיפולי מניעה תקופתיים. את הטיפול המניעתי מומלץ לבצע כבר בסוף החורף, רגע לפני שהביצים הופכות לזחלים. מקובל מאוד לבצע ריסוס נגד דובון האביב בחצר לאחר הגשם האחרון של השנה ובכך  להשיג אפקט מתמשך שיקטול את הזחלים הזעירים מיד עם בקיעתם מהביצים.

כל מדביר דובון הקורים מטעמנו יודע בדיוק באיזה ריסוס להשתמש, באיזה ריכוז והיכן ליישם אותו כך שלא לפגוע  בצמחייה סמוכה. ההמלצה שלנו היא גם לחרוש את הגינה מעת לעת ולהפוך את האדמה ביסודיות לאחר מקרה הדבקה בדובון הקורים, וזאת על מנת להשמיד את הגלמים ולחשוף אותם לסביבה החיצונית, מה שיגרום להם להיטרף על ידי האויבים הטבעיים שלהם.

 

מחיר הדברת דובון קורים

מחיר הדברת דובון הקורים נקבע על פי כל מקרה לגופו והוא כולל שיקולים שונים, כגון סוג ההדברה (ריסוס כימי יותר זול מהדברה ירוקה), שטח ההדברה, האם מדובר בזחלים גדולים או קטנים, האם רוצים לבצע הדברה מניעתית (זולה) או טיפולית (יקרה יותר) ומהי שעת ההדברה (בשעות הרגילות או מעבר להן).

כאשר אתם בוחרים בנו עבור הדברת זחלים של דובון הקורים אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תקבלו מחיר הוגן, שכולל גם אחריות ארוכה על העבודה. הנה המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברת דובון קורים בישראל בשנת 2022:

 הדברה נגד דובון הקורים מחיר לפי סוג שירותמדביר תולעי משי ארסיים – עלויות
עלות ביקור של מדביר לייעוץ הדברה 200 – 100 ₪
כמה עולה הדברת דובון הקורים בחצר החל מ-320 ש"ח 
עלות הדברת דובון הקורים בגינה החל מ-300 ש"ח 
כמה יעלה ריסוס בחצר נגד דובון הקוריםהחל מ-310 ש"ח 
תוספות הדברה עם ג’ל במידת הצורך150 – 100 ₪

אל תיתנו לגינה שלכם להיהרס בגלל פלישה של דובון הקורים.

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להדביר את המזיק המציק הזה עבורכם. מחכים לשיחתם. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.