שירותי הדברה בעכו והסביבה – נשמח לשלוח אליכם מדביר שלנו להדברה מקצועית ומהירה עם אחריות במחירים אטרקטיביים במיוחד! מדבירים מוסמכים.

כשאתם זקוקים לשירותיה של חברת הדברה בעכו על מנת להיפטר ממזיקים שפלשו לבית, לגינה או לעסק שלכם, פסט מאסטר היא הכתובת.

אנו מתמחים במגוון שיטות הדברה ויודעים להתאים לכל מזיק את שיטת ההדברה שתחסל אותו. נגיע אליכם במהירות לכל שכונה בעכו ונחזיר אתכם לשגרת החיים הרגועה שלכם. המחירים שלנו מאוד נוחים וכוללים גם אחריות על העבודה וכדאי לכם מאוד להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

למה כדאי לכם ליצור קשר דווקא איתנו כאשר אתם מחפשים מדביר בעכו, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם נגד המזיקים השונים, כמה עולה הדברה בעיר ותשובות לשאלות נוספות – את הכול תקבלו מיד.

 

הדברה בעכו במחירים ללא תחרות – מדבירים 24 שעות ביממה

✔️ מדביר בעכו – להדברה בבית, ריסוס דירה, בחצר, בגינה, במחסן, במפעל ובכל מקום אחר

✔️ ריסוס בעכו נגד כל סוגי החרקים והמזיקים: ג'וקים, נמלים, פשפשים ועוד..

הדברה ירוקה בעכו עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה.

✔️ מדבירים בכל שכונות העיר: בן גוריון, נווה אביב, צפון הכרם, השוטרים, מנחם בגין ועוד

✔️ לוכד עכברים בעכו – מגיע במהירות הבזק לכל אזור בעכו ללכידת חולדות ועכברים

✔️ הדברות בעכו במחירים נוחים במיוחד >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בעכו
הדברה בעכו בכל שעות היממה, מדבירים מורשים, במחירים מעולים!

מדבירים בעכו באמצעות מגוון שיטות

חברות רבות מספקות שירותי הדברה בעכו, אך אתם צריכים לבחור בכזאת שמתמחה בכמה שיותר שיטות הדברה. חשוב להבין כי לא כל שיטת הדברה מתאימה לכל מזיק ושרק מדביר מספיק מקצועי יכיר את כל השיטות וידע לבחור בשיטה הספציפית לאחר אפיון השטח.
כאשר אתם מתקשרים עם מדביר בעכו מקצועי ומנוסה כמו שתמצאו אצלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יתמחה בכל שיטות ההדברה הקיימות:

# ריסוס כימי – זוהי השיטה הקלאסית והאגרסיבית ביותר לבצע הדברה בעכו או בכל מקום אחר. היא מתאימה כמעט עבור כל סוגי המזיקים הנפוצים בעכו ובמיוחד כשרוצים לבצע ריסוס נגד ג'וקים בעכו לתוך פתחי הביוב או לבצע הדברת יתושים, אז הדבר צריך להתבצע בשעות הערב.

# פיתיונות ג'ל – במקרים בהם הריסוס לא יעיל, למשל כאשר מדובר בחרק קטן כמו התיקן הגרמני שמתחבא במקומות צרים, ניתן לפזר פיתיונות מורעלים שיגרמו לו לצאת ולאכול אותם. הדברה נגד נמלים בעכו גם כן מתבצעת בשיטה הזאת ומאפשרת להגיע למושבה הנסתרת שלהן ולמלכה.

# הדברה ירוקה – חומרי הדברה בעכו יכולים להיות גם כאלה שאינם מבוססים על חומרים כימיים אלא על חומרים טבעיים למיניהם. למשל, שמן נים, אדמה דיאטומית ועוד. הדברה ירוקה מתאימה לטיפול במגוון רחב של סוגי מזיקים, למשל, מזיקי צמחים והדבר מונע הרעלה שלהם.

הדבר מתאים גם לבתים עם קשישים ונכים שלא יכולים לעזוב את הבית בעת ביצוע ריסוס.

✔️ מדבירים בעכו מטעמנו גם ידעו מתי כדאי לשלב בין כמה שיטות הדברה ויתמחו גם בשיטות הדברה נוספות, כגון הדברה אלקטרונית, הדברה ביולוגית, הדברה באיוד ועוד. שיטת ההדברה המתאימה תיבחר רק לאחר ביצוע אפיון מקדים בשטח, שבו יזוהה סוג המזיק בוודאות. גם תנאי השטח, צרכי בני המקום והרגולציות השונות (למשל, במבני ציבור ומטבחים, בתי ספר וגני ילדים, ההוראות קפדניות הרבה יותר), ישפיעו על בחירת השיטה.

 

הדברת מזיקים בעכו ושירותים משלימים

בשל המיקום שלה, השווקים הרבים, תהליכי הבנייה והחום הגבוה בקיץ, עכו מהווה מוקד משיכה גם למזיקים שאינם חרקים, ואנחנו מתכוונים למכרסמים דוגמת חולדות ועכברים. הדברה בעכו של מכרסמים היא חשובה מאוד מאחר ומזיקים אלו יכולים לגרום לנזקים בשל כרסום של מוצרי עץ, פלסטיק וכבלי חשמל, מה גם שהצואה שלהם גורמת לירידה ברמת התברואה. אנחנו משתדלים שלא להרוג אותם, אלא אם אין ברירה, ובמרבית המקרים נשתמש במלכודות שונות.

תוכלו להזמין מאיתנו שירות של לוכד חולדות או לוכד עכברים בעכו 24/7 והוא יוכל לבחור מבין כמה שיטות לכידה:

# מלכודות ייעודיות – מותאמות על פי גודלן לסוג המכרסם שהתגלה במתחם. המלכודות מוצבות סמוך לפינות המסתור של המכרסמים ואלו יכולות להיות מלכודות קפיץ, מלכודות דבק או מלכודות כלוב. אנו נדע להציב אותן במקומות אסטרטגיים בשטח כך שהן באמת יהיו אפקטיביות.

# תיבות האכלה מורעלות – כאשר מדובר באזורים נרחבים (שטח חקלאי, גינה גדולה, מתחם חנייה בבניין מגורים) או בכמות מכרסמים גדולה, אנו נעדיף להשתמש במזון מורעל שמוצב בתוך תיבה עם פתח צר, שדרכו יכולים להיכנס רק בעלי חיים קטנים כגון מכרסמים, להילכד ולמות.

# הדברה אלקטרונית – הדברת חולדות בעכו או הדברת עכברים יכולה להתבצע גם בשיטה זו שנחשבת לשיטה ירוקה גם כן. הדבר מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד שפולט גלי קול שאינם נסבלים עבור המכרסמים, מה שמרחיק אותם מהמקום.

✔️ כמובן שאנו נדאג גם להגיע לרוקן את המלכודות ולפנות הפגרים, כך שלא תצטרכו להתעסק בכך בכוחות עצמכם. הדברה בעכו של מזיקים שאינם חרקים יכולה לכלול גם טיפול בנחשים, שלמעשה נפוצים גם כן היכן שיש מכרסמים מאחר והם ניזונים מהם. גם שירות של לוכד נחשים בעכו הוא דבר שנוכל לספק לכם, בכל שעה שתצטרכו.

 

מחיר הדברה בעכו

מחיר הדברה בעכו תלוי בפרמטרים רבים, אך בכל מקרה אינו אמור לעלות לכם יותר מידי, כל עוד אתם מתקשרים עם פסט מאסטר. הפרמטר הראשון הוא סוג המזיק ועד כמה מסובך להדביר אותו. למשל, הדברת תיקנים בעכו נחשבת לפשוטה מאוד וניתן לבצע אותה בקלות באמצעים כימיים ולכן תהיה זולה מאוד.

כך גם לגבי הדברת יתושים בעכו. לעומת זאת, ישנם סוגי מזיקים שהרבה יותר מורכב להדביר, כמו המקרה של הדברת פשפשים בעכו, אז יש להשתמש במספר שיטות ולכן ההדברה יקרה יותר.

גם גודל שטח ההדברה משפיע על המחיר של שירותי הדברה בעכו, כך שביצוע ריסוס לבית בעכו יהיה זול בהרבה מהדברה של מוסד כלשהו דוגמת בית כנסת, בית ספר או גן ילדים. גם ביצוע ההדברה באמצעיים כימיים תמיד יהיה זול יותר מאשר ביצוע הדברה ירוקה בעכו, בעיקר בגלל שהדברה ירוקה בדרך כלל דורשת מספר ביקורים של המדביר. הנה המחירים הממוצעים שאמורים להיגבות מכם עבור הזמנת הדברה בעכו:

 הדברה בעכו מחיר לפי סוג המזיקמדביר בעכו – עלויות
עלות הגעה של מדביר לייעוץ הדברה 220 – 100 ₪
כמה יעלה ריסוס נגד ג'וקים לבית בעכו?החל מ – 260 ₪
מחיר של לוכד נחשים בעכו700 – 300 ₪
מחיר ריסוס לבית בעכו עם גינה/חצרהחל מ – 320 ₪
כמה תעלה הדברת פשפשים בעכו?החל מ- 550 ₪
כמה עולה לוכד עכברים בעכו?650 – 280 ₪
עלות ריסוס נגד נמלים בדירה בעכוהחל מ – 250 ₪

מלבד קבלת מחירים נוחים והוגנים, תמצאו אצלנו בפסט מאסטר גם יתרונות התקשרות נוספים:
✔️ אחריות אנחנו מעניקים לכל לקוחותינו אחריות מלאה על כל עבודה שאנו מבצעים.
✔️ זמינות המדבירים שלנו זמינים מיידית 24/7 מסביב לשעון 
✔️ יכולות ביכולתנו להתמודד גם עם סוגי מזיקים שלא כל חברה מסוגלת. 
✔️ מקצועיות אנו מבצעים  את כל סוגי ההדברות: הדברת פשפשים, הדברת פרעושים בעכו, 
הדברת קרדית האבק, הדברת כיני יונים וכל מזיק שמטריד את מנוחתכם.

צלצלו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.