הדברה במעלה אדומים היא שירות חיוני, שצריך להתבצע רק על ידי מדביר מוסמך. עם פסט מאסטר תוכלו להיות בטוחים שפעולת ההדברה מבוצעת על ידי מדבירים מורשים, שמשתמשים בחומרים בטיחותיים אשר קיבלו את כל האישורים הנדרשים.

אז למה להתקשר דווקא אלינו עבור שירותי הדברה במעלה אדומים, נגד אילו סוגי מזיקים תוכלו להזמין אותנו, באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים, כמה עולה ריסוס לבית במעלה אדומים וכמה בשיטה אחרת, לא רק עבור בתים אלא גם עבור בניינים, גינות, עסקים ומבנים ציבוריים? את כל התשובות תקבלו מיד.

 

חברת הדברה במעלה אדומים – מדבירים במחירים ללא תחרות!

✔️ הדברה או ריסוס במעלה אדומים: הדברת ג'וקים, הדברה נגד נמלים, פרעושים, זבובים ועוד

✔️ מגוון שיטות הדברה ירוקה במעלה אדומים, כולל הדברה ביולוגית, אקולוגית, אורגנית וכד'

✔️ הדברת מזיקים במעלה אדומים – הדברת ג'וקים ומזיקים נוספים, לרבות הדברת מכרסמים  

✔️ הדברות במעלה אדומים בכל השכונות: שכונת אבני החושן,

שכונת הנחלים, מצפה נבו, נופי הסלע ובכל רחבי העיר

✔️ מדביר במעלה אדומים עם ניסיון, זמינות 24 שעות >>

לפרטים והזמנת שירות: 050-8303463

 

הדברה במעלה אדומים
הדברה במעלה אדומים נגד כל סוגי המזיקים 24/7 – מדבירים מורשים

 

 

שירותי הדברה במעלה אדומים – חשיבות בחירת החומרים והשיטות המתאימות

הדברה מוצלחת במעלה אדומים היא כזו שמתבצעת באופן בטוח לאדם וסביבתו, תוך השגת יעילות מירבית כנגד כל סוגי המזיקים. על מנת להגיע ליעד זה, חשוב מאוד שלא לבצע את ההדברה לבד אלא רק באמצעות התקשרות עם חברה מקצועית. אם אתם מחפשים חברת הדברות במעלה אדומים שניתן לסמוך על שירותיה' אנחנו הבחירה הטובה ביותר עבורכם. כל הדברה במעלה אדומים מבוצעת על ידינו בצורה קפדנית, ראשית כל על ידי זיהוי וודאי של סוג המזיק, על ידי חיפוש סימנים מסגירים, דוגמת דפוס הצואה, נשלים וכו'.

רק לאחר הבדיקות היסודיות הללו, נבחרת השיטה היעילה ביותר נגד סוג המזיק הספציפי שפלש למתחם, שיכולה  לכלול ריסוס כימי, שימוש בפיתיונות ג'ל מורעלים, שיטות הדברה ירוקות, לכידה באמצעות מלכודות, ייבוש מקורות מים עומדים ועוד.

לא משנה באיזו שיטה נבחר, אך במיוחד במקרה של ביצוע ריסוס כימי עם חומרי הדברה במעלה אדומים, אנו נדאג שהם יהיו כאלה שקיבלו את כל אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, וכמובן להשתמש בהם בצורה נכונה ובטוחה. במילים אחרות, כשאתם בוחרים בנו לבצע את המשימה, אתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

 

מדביר במעלה אדומים – הדברה במגוון שיטות יעילות

הזמנת שירות הדברת מזיקים במעלה אדומים, מתקשרת לרוב האנשים עם שלושה סוגי חרקים מאוד נפוצים שהם ג'וקים, יתושים ונמלים. בדרך כלל רבים גם מכירים רק את שיטת הריסוס הכימי הרגילה, אך האמת היא שכיום ישנן עוד שיטות ולא צריך להשתמש בהכרח בריסוס. במקרה של הדברת ג'וקים במעלה אדומים, עדיין יבוצע שימוש בשיטת הריסוס הכימי כאשר מדובר על תיקנים אמריקאיים. הריסוס יבוצע בפתחי הביוב והוא נחשב לשירות מבוקש במיוחד בתקופת הקיץ.

הדברה באמצעות ריסוס במעלה אדומים מתאימה גם במקרה של יתושים וגם אם מזמינים אותנו עבור הדברת פשפש המיטה במעלה אדומים, רק שאז הדבר משולב גם עם פעולות שאיבה וקיטור. אז מתי כן ניתן לוותר על שיטת הריסוס?

✔️ הדברת תיקן גרמני – סוג זה של תיקן קטן מאוד, כך שהוא מסוגל להסתתר במקומות קטנים וצרים במיוחד, אליהם הריסוס לא יכול להגיע. במקרה זה נשתמש בשיטת פיתיונות הג'ל המורעלים. התיקן יצא מתישהו על מנת לאכול את הפיתיון ויורעל.

✔️ הדברת נמלים – למרות מה שמקובל לחשוב, גם כאשר מדובר על הדברת נמלים במעלה אדומים, כבר כמעט ולא משתמשים בשיטת הריסוס, מאחר והוא לא מספיק יעיל כאשר לא יודעים היכן המושבה או כיצד להגיע אליה ולהרוג את המלכה. שיטת הפיתיונות יעילה מאוד גם במקרה הזה. עוד על נמלים כאן.

✔️ הצורך בהדברה בטוחה יותר – לעיתים לא כדאי להשתמש בשיטת הריסוס הכימי, מאחר ומדובר בדירה עם אנשים שלא יכולים לעזוב אותה למספר שעות. למשל, קשישים או נכים. גם אם יש בבית נשים בהריון, ילדים קטנים וחיות מחמד, לעיתים נמליץ לוותר על ריסוס ועל ביצוע ההדברה בשיטות אחרות, כגון הדברה אקולוגית ושיטות הדברה ירוקה אחרות.

 

מדבירים במעלה אדומים מעכשיו לעכשיו

ישנם מקרים בהם הצורך להתקשר עם מדבירים במעלה אדומים דחוף ביותר ואי אפשר לחכות אפילו שעה אחת.  אין הרבה חברות שיוכלו להגיע אליכם בכל שעה שתרצו, 24 שעות ביממה, לרבות בסופי שבוע ובימי חג. כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים גם מהבחינה הזאת. תוכלו להזמין מאיתנו הדברה במעלה אדומים מתי שתצטרכו ואנחנו נגיע במהירות.

ישנם מספר תרחישים שכיחים שגורמים לאנשים להתקשר אלינו בבהילות על מנת שנגיע בדחיפות:

✔️ פינוי קן דבורים או קן צרעות – כאשר חרקים מעופפים אלו מקימים בפתאומיות את הקן שלהם אצלכם במרפסת ואפילו בתוך המזגן, אין מנוס מלבד פינוי מהיר של הקן על מנת שלא להיעקץ על ידן. כאשר מדובר בקן צרעות, ניתן להשמיד אותו על ידי ביצוע ריסוס ושימוש בפיתיונות מורעלים. דבורים נחשבות לחרקים מוגנים ועל כן אנו נדאג לפנות קן של דבורים בצורה בטוחה באמצעות ציוד וביגוד מתאים.

✔️ לכידת מכרסמים – חולדות ועכברים יכולים להיכנס למבנים דרך פתחים שונים ולו אף הקטנים ביותר. הם מתחבאים, יוצאים לחפש מזון בלילות, מכרסמים מכל הבא ליד, גורמים נזק לריהוט ותשתיות ויכולים להעביר מחלות. הדברת חולדות במעלה אדומים, כמו גם של עכברים, מתבצעת באמצעות לכידה שלהם. הדברה באמצעות מלכודות במעלה אדומים אפשרית באמצעותנו לאורך כל שעות היממה ואין סיבה שתישארו עם מכרסם מבהיל בבית אפילו רגע אחד מיותר.

✔️ לכידת נחשים – גם כאשר נחש חודר למתחם שלכם, בין אם מדובר בבית, בגינה או במקלט של הבניין או במחסן של העסק, חשוב מאוד שלא תנסו לתפוס אותו לבד, מאחר והוא יכול להיות ארסי ומסוכן. הזמינו מאיתנו שירות של לוכד נחשים במעלה אדומים בכל שעה שהיא ותוכלו להחזיר לעצמכם את שלוות החיים במהרה.

בנוסף, תוכלו להזמין אותנו באופן דחוף גם במקרה ופגר כלשהו התגלה אצלכם בגינה, במרפסת, במסתור הכביסה, במקלט של הבניין או במחסן של העסק. זה יכול להיות פגר של יונה, חתול, כלב או של מכרסם שנתפס באחת המלכודות שהצבנו נגדו בשטח. אם לא תזמינו אותנו בזמן לצורך פינוי של פגר, ריחות הנבלה יתפשטו והפגר גם ימשוך מזיקים נוספים שיהוו עבורכם בעיה נוספת.

 

מחיר הדברה במעלה אדומים – כמה עולה?

הדברה במעלה אדומים מוצעת לכם אצלנו בפסט מאסטר במחירים נוחים והוגנים, על מנת שכל אחד מכם יוכל לשמור על המתחם שלו נקי ממזיקים. מה שמשפיע על מחיר הדברה במעלה אדומים הוא בעיקר סוג המזיק ושיטת ההדברה המתאימה כנגדו. ישנם סוגי מזיקים שקל להדביר באמצעים כימיים דוגמת ריסוס ופיתיונות ג'ל מורעלים, למשל תיקנים ויתושים. כאשר מדובר על סוגי מזיקים שדורשים שילוב של מספר שיטות, למשל כשרוצים להדביר פשפשים וטרמיטים, מחיר ההדברה יתייקר.

כמובן שגם ככל שהשטח שתרצו להדביר יהיה גדול יותר, הדבר ישפיע על המחיר, כמו גם במידה ותבחרו בשיטת הדברה ירוקה כלשהי. בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר וגם תקבלו אחריות ארוכה עבור ההדברה שתבוצע, מה שלא כל חברה מציעה.

הנה טבלת שמרכזת עבורכם את טווחי המחירים עבור הדברה במעלה אדומים:

הדברה במעלה אדומים מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ למדביר מורשה
מחיר של הדברת נמלים בבית במעלה אדומים250-400 ₪
הדברת מקקים במעלה אדומים מחיר ממוצע250-500 ₪
כמה תעלה הדברת טרמיטים במעלה אדומים?350-1500 ₪
מחיר הדברת עכבישים במעלה אדומים250-300 ₪
העלות עבור פינוי פגר עכבר מחצר במעלה אדומים250-400 ₪
הדברת חולדות בבניין במעלה אדומים כמה תעלה?200-450 ₪
מחיר הדברת טרמיטים בבית פרטי במעלה אדומים350-1500 ₪
עלות הדברת ג'וקים מסביב לבניין במעלה אדומים250-350 ₪
המחיר של הדברה ירוקה במעלה אדומים300-700 ₪

אנחנו יכולים להגיע אליכם לכל מקום במעלה אדומים, בלילה וביום, בסוף השבוע ובימי חג, 24 שעות ביממה – ולספק לכם שירותי הדברה במחירים הוגנים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד, מאיתנו בצוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.