הדברה בנוף הגליל (נצרת עילית) רק עם פסט מאסטר! אנו מציעים לכם שירותי הדברה בנצרת עילית במחירים מעולים. מדבירים מורשים!

ההתקשרות איתנו לצורך הדברה בנוף הגליל חשובה לאורך כל השנה, אך במיוחד בתקופת הקיץ החמה והלחה, אז מרבית המזיקים פעילים יותר. רק כך תוכלו למנוע מעצמכם עקיצות של חרקים, נשיכות של מכרסמים והכשות של נחשים, תשמרו על ההיגיינה והאסתטיקה של הבית, הגינה או העסק ואף על הרכוש שלכם שלא יינזק. אנחנו יכולים לשלוח אליכם מדביר מקצועי בנוף הגליל 24 שעות ביממה, במחיר משתלם במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בנצרת עילית וכיצד באפשרותנו להדביר אותם, מהם ההבדלים בין הדברה בתוך מבנה מסוים לבין הדברה חיצונית, כמה עולה הדברת בית בנוף הגליל וכמה הדברה של מוסד כמו בית ספר או גן ילדים – ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו עבור שירותי הדברה בנצרת עילית? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בנוף הגליל – מדבירים מורשים 24/7 (מחיר טיל)

✔️ הדברה ירוקה בנוף הגליל (נצרת עילית) – הדברה אורגנית ובטוחה ללא ריח!

✔️ ריסוס בנוף הגליל נגד ג'וקים, פשפשים, נמלים, וכל סוגי המזיקים

✔️ מדביר בנוף הגליל זמין בכל שעה ביום להדברת בתים, דירות ומשרדים בעיר

✔️ מדבירים בנוף הגליל בכל השכונות: שלום, הר יונה,

דרומית, שכונת בנה ביתך ובכל רחבי נצרת עילית!

✔️ הדברת מזיקים בנוף הגליל, מדביר מוסמך עם רישיון ואחריות

✔️ צרו קשר להצעת מחיר משתלמת >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בנוף הגליל
הדברה בנוף הגליל 24/7 על ידי מדביר מוסמך – אחריות מובטחת!

 

 

מדבירים בנוף הגליל בתוך מבנים ובשטחים פתוחים

הדברת מזיקים בנוף הגליל מתמקדת בשתי זירות עיקריות – בתוך המבנה ובכל מה שנמצא מחוצה לו. פעמים רבות קיים קשר ישיר בין השניים שכן מזיקים שנמצאים מחוץ למבנים עשויים גם לחדור לתוכם דרך פתחים שונים או באמצעות "טרמפ" על חיות מחמד ואפילו סוליות הנעליים שלכם. כל עוד תתקשרו עם מדביר בנוף הגליל מספיק מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, הוא ידע לבחור באחת מבין שיטות ההדברה המתאימות ביותר עבור כל אחת מהזירות הללו. הנה כמה דוגמאות לכך:

#1) הדברה בתוך המבנה – חייבת להתבצע ביתר זהירות תוך הימנעות ככל שניתן משימוש בחומרי ריסוס כימיים. בפועל, ריסוס בית בנוף הגליל בשלמותו כמעט ואינו מתבצע ואנו מתמקדים רק בחלקים הנגועים, כגון הדברה בפתחי הביוב, מאחורי ארונות המטבח, ארונות הבגדים וכו'.

בנוסף, אנו תמיד משתדלים להכניס כמה שיותר אלמנטים ירוקים בהדברת מבנים וזאת על מנת להפחית משמעותית את השימוש בריסוס הכימי ולמנוע הרעלה של הדיירים וחיות המחמד. למשל, כנגד פשפשים אנו נשתמש בריסוס אך רק בריכוז נמוך ורק לאחר שאיבה חזקה ושימוש במכשיר קיטור. בתוך מבנים אנו גם נסתייע בפיתיונות, מלכודות ופעולות איטום חריצים בתור פתרונות ירוקים.

#2) הדברה מחוץ למבנה – כאשר מזמינים אותנו לבצע הדברה בנוף הגליל בשטחים פתוחים, למשל גינות פרטיות וציבוריות או שטחים חקלאיים, השימוש בריסוס נחשב ליותר בטוח. יחד עם זאת, גם במקרים הללו כל מקרה לגופו וישנם הבדלים בין הדברה של מזיקים שפוגעים בעצים, גידולים וצמחייה לבין הדברה של עשבים שוטים, כמו גם בין הדברה של גינות נוי לבין הדברה של גינות או שדות חקלאיים, עם גידולים של תבלינים ופירות וירקות למאכל.

בהתאם לצורך אנו נבחר בין ריסוס כימי לשיטות הדברה ירוקות למיניהן, דוגמת הדברה אורגנית באמצעות חומרים טבעיים, הדברה ביולוגית או הדברה אלקטרונית. במקרה של מכרסמים וזוחלים אף נשתמש במלכודות ולוכדנים.

 

הדברה בנצרת עילית נגד חרקים מעופפים

כאשר מדובר על הדברה בנצרת עילית שמבוצעת בתוך מבנים, החרקים הנפוצים הם בדרך כלל תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, קרדית האבק וטרמיטים. במקרה של חוץ המבנה כבר מדובר בסוגי חרקים הרבה יותר מגוונים, אך במיוחד חרקים מעופפים. ברגע שחרק מעופף כלשהו מתחיל לפלוש למתחם מסויים, בלתי אפשרי לשבת בו וחייבים לפעול במהירות לפני שיתרבה עוד יותר. הנה כמה מסוגי החרקים המעופפים היותר נפוצים בנוף הגליל ודרכי ההדברה שלהם על ידינו:

✔️ יתושים – פעילים מאוד ברגע שמתחממות הטמפרטורות ובעיקר בשעות הלילה. הם מתרבים במקורות מים עומדים, עוקצים, מזמזמים ומעבירים מחלות כגון קדחת ים תיכונית ואפילו לישמניה (באמצעות זבוב החול שהוא למעשה גם כן סוג של יתוש). את היתושים ניתן להדביר על ידי שיטות מגוונות ביניהן ריסוס, הדברה ביולוגית באמצעות חיידקי בצילוס נגד הביצים שלהם או הדברה אלקטרונית באמצעות מנורות שואבות.

✔️ זבובים – חרקים מעופפים אלו ניזונים בעיקר מרקב ולכן מעבירי מחלות. מספיק שינחתו לרגע על מוצר מזון כלשהו והם עלולים לזהם אותו. חלק מהזבובים גם פוגעים קשות בגידולים חקלאיים (כגון זבוב הפירות) ובאופן כללי בכלל לא נעים כשיש זבובים בסביבה. זבובים מדבירים על ידי ריסוס כימי, שימוש במלכודות וגם על ידי שיטות ירוקות כגון הדברה אורגנית על בסיס תמצית החרצית.

✔️ דבורים וצרעות – העקיצה של חרקים אלו מאוד כואבת ואצל מי שאלרגי אף עלולה לסכן חיים, כך שברגע שהן מקימות קן בגינה או במרפסת, המצב מאוד בעייתי. כאשר מזמינים אותנו לבצע הדברת דבורים בנצרת עילית אנו לעולם לא נפגע בהן אלא רק נרחיק את הקן, מאחר ומדובר בבעל חיים מוגן. ניתן להעתיק את כל הקן בשלמותו או לשאוב את הדבורים ולשחרר במקום מרוחק. אם רוצים להדביר קן צרעות לעומת זאת – כדאי לדעת שאותן כן ניתן להשמיד וזאת על ידי ריסוס, איטום הקן, פיתיונות מורעלים, שאיבה ועוד.

 

הדברה בנוף הגליל 24 שעות ביממה

רצוי מאוד שתזמינו אותו לבצע הדברה מניעתית ותקופתית עוד לפני תחילת הקיץ, אך גם אם לא עשיתם זאת, אל דאגה! אנחנו תמיד נוכל להגיע אליכם במהירות ולבצע הדברה כלשהי, 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. לא כל חברת הדברה בנוף הגליל תוכל להגיע אליכם בכל שעה שתרצו וזהו יתרון חשוב מאוד שאנחנו מציעים לכם.

זקוקים לשירותיו של לוכד מכרסמים או נחשים באופן דחוף באמצע הלילה? לפינוי קן של דבורים או צרעות בערב החג? או לפינוי פגר של יונה, כלב או חתול ביום שבת? התקשרו אלינו ונגיע הכי מהר שרק אפשר.

 

מחיר הדברה בנוף הגליל – כמה עולה?

עלות שירותי הדברות בנוף הגליל נקבעת בעיקר על פי סוג המזיק שעומד על הפרק, שכן על פיו נבחרת שיטת ההדברה. יתושים, תיקנים או נמלים מטרידים את מנוחתכם? ריסוס כימי יפתור את הבעיה במחיר של החל מ-200 שקלים בלבד, לעיתים בשילוב פיתיונות מורעלים.

לעומת זאת, הדברת טרמיטים בנוף הגליל או הדברת פשפשים תהיה יקרה יותר במרבית המקרים, מאחר ומדובר בהדברה הרבה יותר מורכבת. מחיר הדברה בנוף הגליל תלוי גם בגודל השטח שרוצים להדביר. ריסוס בנצרת עילית לבית פרטי או דירה יהיה זול יותר מאשר הדברה של שדה חקלאי גדול, בית ספר או גן ילדים. ומה לגבי עלות הדברה ירוקה בנוף הגליל? היא בדרך כלל יקרה יותר מהדברה רגילה.

הכנו עבורכם טבלה שמרכזת את המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברה בנוף הגליל:

 

הדברה בנוף הגליל מחיר לפי מזיקמדביר בנוף הגליל – מחיר מומלץ לצרכן
הדברת תיקן גרמני בנוף הגליל מחיר ממוצע300-400 ₪
עלות הדברת בית 3 חדרים בנוף הגליל250-350 ₪
תוספת הדברה עם פיתיונות ג'ל בנוף הגליל100-150 ₪
מחיר הדברת נמלים בבניין מגורים בנוף הגליל300-500 ₪
מחיר הדברת בית עם גינה בנוף הגליל300-500 ₪
עלות הדברת ג'וקים סביב בניין בנוף הגליל250-350 ₪
כמה עולה להדביר גן ילדים בנצרת עילית?250-600 ₪
עלות הדברת ברחשים ויתושים בגן אירועים בנוף הגליל250-400 ₪

 

הדברה בנוף הגליל והסביבה – רק עם פסט מאסטר

יתרון ההתקשרות איתנו הוא לא רק במחירים משתלמים במיוחד, אשר כוללים גם אחריות על העבודה שתבוצע, אלא גם בכך שתקבלו שירות של מדבירים מוסמכים בלבד. מדבירים בנוף הגליל יש המון, אבל כאלה שבאמת יודעים מה הם עושים ומספקים תוצאות יעילות לזמן ארוך? את זה תקבלו רק אם תתקשרו איתנו – חברת פסט מאסטר. צלצלו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות.