הדברה באופקים עם פסט מאסטר – מדבירים מוסמכים 24/7, מחירים נוחים ואחריות על העבודה.

נוכל לשלוח אליכם מדביר באופקים 24 שעות ביממה ואתם תוכלו להיות בטוחים שתוצאות ההדברה יהיו מהירות ויעילות ויחזיקו לזמן ארוך ביותר. באילו מקרים חשוב שתזמינו אותנו לבצע הדברה אצלכם, כמה עולה הדברה באופקים באמצעותנו ואילו יתרונות התקשרות אנחנו מספקים לכם לעומת חברות אחרות? הנה התשובות.

 

חברת הדברה באופקים – מדבירים נגד כל סוגי המזיקים! (מחיר טיל)

✔️ מדביר מורשה באופקים לריסוס כימי, הדברה ירוקה באופקים ושיטות הדברה נוספות

✔️ הדברה יעילה ובטוחה באופקים – אך ורק חומרי הדברה בטוחים לשימוש

✔️ הרחקת מזיקים מכל סוג – הדברת ג'וקים באופקים, נמלים, זבובים, מכרסמים, פרעושים ועוד

✔️ מדבירים בכל רחבי אופקים: שפירא, בן גוריון, בנה ביתך, קרית מנחם ובכל השכונות

✔️ להצעת מחיר מחברת הדברות באופקים במחירים מעולים >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה באופקים
הדברה באופקים לכל סוגי המזיקים 24/7

 

 

שירותי הדברה באופקים – למניעה וכאשר אין ברירה

ישנם שני תרחישים שבהם חשוב לבצע הדברת מזיקים באופקים בצורה מקצועית – הדברה מניעתית לפני שהמזיקים פולשים והדברה דחופה כאשר הם כבר פלשו.

✔️ הדברה מניעתית – אם אתם רוצים למנוע ככל שניתן מזיקים בבית, בגינה או בעסק שלכם, רצוי כי תתקשרו עם חברת הדברה מקצועית כמונו עוד לפני תחילת הקיץ, אז המזיקים מתחילים להיות יותר פעילים. הדבר חשוב בדירות, בניינים, בתים פרטיים, בתי עסק, מוסדות ציבור וגינות פרטיות או ציבוריות. רצוי לבצע הדברה מניעתית גם לאחר שיפוץ של דירה או לפני שעוברים לדירה חדשה.

✔️ הדברה דחופה – הצורך להזמין הדברה באופקים באופן דחוף עולה כאשר המזיקים הצליחו בכל זאת לפלוש לתוך מתחם המגורים או העבודה שלכם. זו יכולה להיות מכת תיקנים או יתושים שצצה פתאום, קן של צרעות או דבורים שהתגלה במרפסת וגם מקרה בו מכרסם או זוחל (חולדות, נחשים וכו') הצליחו לחדור לתוך הגינה, הבית, המקלט של הבניין או המחסן של העסק.

בין אם לצרכי הדברה מניעתית ובין אם לצרכי הדברה דחופה, אנחנו מציעים לכם זמינות וגמישות מבחינת האפשרות להזמין שירותי הדברה באופקים ופועלים 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

 

מדביר באופקים כשהחום מגיע

ידוע כי מרבית המזיקים מתחילים להיות יותר פעילים בתקופת הקיץ. בחורף רובם בתנומה או פועלים ברמה נמוכה, שאינה באמת מזיקה או מפריעה, אך מיד כשהטמפרטורות עולות – הם מתחילים להתרבות בכמויות ענק.

זוהי הסיבה שכל חברת הדברה באופקים מאוד עסוקה בחודשי הקיץ ובמיוחד בכל הקשור לסוגי המזיקים הבאים:

#1) יתושים – שילוב של מקורות מים עומדים וחום, גורם לכך שבכל קיץ יש התפרצות יתושים באופקים. הדברה של יתושים ניתן לבצע באמצעות ריסוס כימי, בדרך כלל בשעות אחה"צ והערב. בנוסף חשוב לייבש את מקורות המים באזור (נזילות ביוב למשל) או לבצע פעולות הדברה ירוקות, כדוגמת הדברה ביולוגית, בעזרת שימוש בחיידקי בצילוס, שפוגעים בביצי היתושים בדרך להפיכתם לזחלים ובוגרים.

#2) ג'וקים – אין כמעט בית שלא סובל בקיץ מאותם ג'וקים גדולים ומעופפים הידועים בשם תיקנים אמריקאים. כשהטמפרטורות עולות הם מגיחים מתוך הביוב היישר לתוך בתים או מטבחים מוסדיים, גורמים לפחד ותחושות גועל ואף עלולים לזהם את המזון. לא מסובך להדביר תיקנים שכאלה והדבר מתבצע באמצעות ריסוס כימי לתוך פתחי הביוב ובמקומות אסטרטגיים במבנה.

#3) מזיקים נוספיםעוד סוגי מזיקים שמאוד נפוצים בקיץ הם זבובים, ברחשים, נמלים ועוד, שאת חלקם ניתן להדביר גם בכן באמצעות ריסוס, או באמצעות שיטת פיתיונות הג'ל המורעלים.

מדבירים באופקים שהם גם מקצועיים ומיומנים, כמו שתמצאו אצלנו, ידעו לבחור עבור כל סוג של מזיק את שיטת ההדברה המתאימה ויקפידו להשתמש עם חומרי הדברה באופקים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים מטעם הרשויות.

 

הדברה ירוקה באופקים

הדברה ירוקה היא כינוי למספר שיטות הדברה שאינן כוללות שימוש בחומרים כימיים. הדברה ירוקה באופקים מתאימה במספר תרחישים ואנו תמיד נדאג להציע לכם אותה במידה ונחליט שהדבר רלוונטי:

✔️ ישנם ילדים קטנים בבית – ילדים רגישים מאוד לחומרי הדברה כימיים שיכולים לפגוע בהם ולכן ההמלצה היא שכאשר מדובר במבנה או חצר שבהם שוהים ילדים, להעדיף את ההדברה הירוקה. גם במקרה של נשים בהיריון הדבר מאוד מומלץ.

✔️ לא ניתן לפנות את המבנה – הדברה כימית מחייבת את פינוי המתחם למספר שעות. במקרים בהם מתגוררים במתחם אנשים שלא מסוגלים להתפנות, דוגמת קשישים ונכים, הדברה בשיטות ירוקות היא הכרחית.

✔️ גינות פרי וירק – אם הגינה שלכם מצמיחה גידולי מאכל שונים כגון פירות וירקות, לא מומלץ להשתמש בחומרים כימיים שיכולים להגיע בסופו של דבר למנות המזון שלכם. הדברה ירוקה מהווה פתרון לבעיה הזאת.

 

מחיר הדברה באופקים – כמה עולה?

בבואכם לברר לגבי שירותי הדברה באופקים, תגלו כי המחירים אינם יקרים מידי. למעשה, ריסוס באופקים באמצעות חומרים כימיים יעלה לכם 250-450 שקלים בלבד. הזמנה שלנו לבצע הדברת יתושים באופקים או הדברת ג'וקים, היא בטווחי המחירים הללו כמובן, כתלות בגודל השטח שתרצו להדביר.

מחיר של הדברה באופקים יהיה גבוה יותר, כאשר מדובר בסוגי מזיקים ספציפיים שיותר קשה להדביר. למשל, הזמנה שלנו לבצע הדברת טרמיטים באופקים, הדברת פשפשי מיטה או פרעושים תהיה יקרה יותר מאחר ונצטרך להשתמש במספר שיטות הדברה ולעיתים גם נזדקק ליותר מביקור אחד.

היבטים נוספים שמשפיעים על מחיר הדברה באופקים, עשויים להיות:

✔️ מועד ההדברה – הזמנה שלנו לבצע הדברת חולדות באופקים באמצע הלילה או הזמנה של לוכד נחשים באופקים בסוף השבוע, תעלה לכם יותר מימים רגילים. 

✔️  סוג ההדברה – הדברה ירוקה נחשבת ליותר יקרה מהדברה כימית רגילה.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר וגם תקבלו אחריות על העבודה שתבוצע. הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור הזמנת שירותי הדברה באופקים וסביבתה הקרובה:

הדברה באופקים מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ (מדבירים מורשים)
כמה עולה ריסוס לבית באופקים?החל מ- 250 ₪
כמה עולה ריסוס לבית עם גינה?החל מ- 300 ₪
מה מחיר תוספת הדברה עם ג'ל באופקים?100-150 ₪
מהי עלות הדברת מכרסמים בבניין באופקים?300-500 ₪
כמה עולה להדביר טרמיטים?550-1550 ₪
כמה עולה הדברת פשפש המיטה?החל מ- 500 ₪
הדברת פרעושים באופקים – כמה עולה?החל מ- 300 ₪
כמה עולה לוכד נחשים באופקים?300-700 ₪

מדבירים באופקים – רק עם פסט מאסטר

הצוות המיומן של פסט מאסטר זמין סביב השעון, כדי לתת לכם מענה מהיר ויעיל נגד כל סוגי המזיקים שעלולים לחדור לביתכם או לעסק שלכם. הזמינו את שירותי ההדברה של פסט מאסטר ותיהנו מהרחקת המזיקים לתקופה ארוכה! מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.