הדברת מוסדות – מחפשים מדביר מוסמך עם רישיון שמתמחה בהדברה למוסדות? הגעתם למקום הנכון! המדבירים שלנו הם אלופים בתחום וישמחו לעמוד לשירותכם במחירים אטרקטיביים במיוחד!

לעומת הדברת דירות ובתים פרטיים, הדברת מוסדות היא הרבה יותר מורכבת בשל גודלם של אותם מבנים והאנשים הרבים שעוברים בהם בכל יום. כמובן שכל עוד תתקשרו איתנו, חברת פסט מאסטר, תוכלו להיות בטוחים שגם הדברה שכזאת תעבור ללא שום בעיה מיוחדת. שירותי הדברת מוסדות וארגונים הם המומחיות שלנו ואנו מציעים את השירותים שלנו בכל רחבי הארץ.

מדוע חשוב להדביר מוסדות וארגונים ציבוריים, אילו סוגי מוסדות באפשרותנו להדביר ונגד אילו סוגי מזיקים, כיצד מתבצעת הדברת מזיקים במוסד או ארגון כלשהו, האם צריך רישיון מדביר מיוחד להדברה כזו, כמה תעלה ההדברה באמצעותנו ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו בהקדם לשם הדברת המוסד שאתם מנהלים? הנה התשובות.

 

מדביר מוסדות – הדברה בארגונים גדולים וקטנים 24/7! במחירים מעולים!

✔️ ריסוס מוסדות וארגונים – הדברה בפריסה ארצית מלאה! חייגו ונגיע במהרה!

✔️ מדבירים בכל ארגון או מוסד ברחבי הארץ, כולל משרדי חברות, מפעלים, עסקי מזון, מוסדות חינוך ולימוד, ארגונים, מוסדות ממשלתיים, בתי מלון ועוד

    ✔️ הדברת מוסדות וארגונים בכל הארץ – מדביר מוסמך ומקצועי עם רישיון הדברה 

✔️ מדביר מוסדות – עם התמחות מיוחדת בהדברה ירוקה ללא ריח לשמירה על בטיחותכם ובריאותכם!

✔️ הדברת מוסדות וארגונים במחיר משתלם במיוחד >>

 לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת מוסדות
הדברת מוסדות בפריסה ארצית במחירים מעולים! 

מדוע חשוב להדביר מוסדות ציבוריים?

בכל הקשור להדברת מוסדות ציבוריים, ואין זה משנה אם מדובר על הדברת מוסדות אקדמאיים, הדברת בתי כנסת וקופות חולים או הדברה לארגונים ממשלתיים, חשוב מאוד לבצע הדברה מניעתית בכל שנה לפני תקופת הקיץ ולעיתים גם באופן דחוף.

במידה והמזיקים בכל זאת הצליחו לפלוש למוסד. הדברת מוסדות היא דבר חשוב מאחר וישנם סוגי מזיקים רבים שיכולים לחדור אליהם בקלות.

למשל תיקנים ונמלים אל אזור המטבחים, חדרי האוכל, חדרי העבודה ואזורי קבלת הקהל, חרקים מעופפים למיניהם דוגמת יתושים, זבובים וברחשים, במיוחד אל רחבת הכניסה או השטחים הירוקים שמסביב למוסד, מכרסמים וזוחלים שונים (חולדות, נחשים וכו') ועוד. ישנן כמה סיבות לכך שהרבה מזיקים נפוצים במוסדות ציבוריים:

✔️ כמות גדולה של אנשים – בכל אחד מהמוסדות הציבוריים הללו עוברים בכל יום אנשים רבים, מה שגורם ללכלוך רב במתחם ולמזיקים להגיע. בנוסף ישנם סוגי מזיקים שמגיעים לתוך המוסדות לאחר שהיו על הבגדים או הנעליים של העוברים והשבים במקום.

✔️ מגוון מקורות מזון – במוסדות ציבור רבים קיימים חדרי אוכל ומטבחים לעובדים, כמו גם מחסנים מסוגים שונים ומוצרי נייר. כל אלו גורמים למזיקים להגיע ולחפש מקורות מזון. לעיתים גם המבקרים במוסד משליכים פסולת מזון שמושכת אליה מזיקים.

✔️ בניינים ישנים ותחזוקה לקויה – לעומת מקומות פרטיים שבהם יש הקפדה על כל פרט ופרט, במוסדות ציבורים קיימת פעמים רבות הזנחה מבחינת התחזוקה, מה שגורם למזיקים להגיע בסופו של דבר. עצם העובדה שמוסדות רבים גם נמצאים בבניינים ישנים, ממש לא תורמת למצב.

 

דגשים חשובים בביצוע הדברה בארגון

הדברת מוסדות ציבוריים רצוי לבצע בשעות שבהן לא נמצאים סטודנטים, עובדים או מבקרים במתחם, ובהתאם לזאת אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם גמישות מירבית בשעות ההדברה.  תוכלו להזמין אותנו לבצע הדברה בכל שעה שתתאים לכם, 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

בשל כמות האנשים הגדולה שמסתובבת בשטח, רצוי גם לנסות ולבצע את ההדברה בשיטות ירוקות וכמה שפחות בחומרי הדברה כימיים, אלא אם אין ברירה. גם בכך אנחנו מתמחים ותמיד נציע לכם את האפשרות הזאת אם נחליט שהדבר מתאים, בהתאם לסוג המזיק והתנאים בשטח.

 

הדברת בתי ספר וגני ילדים ומוסדות חינוך

גם במקרה של הדברת מוסדות בתי הספר וגני הילדים חשוב לבצע הדברה תקופתית, במיוחד כאשר ישנו גם שטח חיצוני שבו הילדים משחקים בשעות הפעילות. הדברת מוסדות חינוך לגיל הרך מחייבת תיאום עם מנהל בית הספר והאחראי על מערכת החינוך ביישוב ויש להודיע גם להורים על מועד ההדברה במוסד החינוכי.

כמובן שגם במקרה הזה אין לבצע את ההדברה בשעות שהילדים נמצאים במתחם אלא במועדים מיוחדים כגון שעות הערב, שעות הלילה וסופי שבוע. הדברת מוסדות לימוד ניתן לבצע גם בחופשות החגים הארוכות של הילדים וזהו יתרון חשוב מאוד. גם במקרה הזה, העדיפות היא לבצע הדברה ירוקה במוסדות חינוך, על מנת ששום ילד לא יבוא במגע עם חומרי הדברה כימיים, חס וחלילה.

 

הדברה עם חברה מובילה

בדיוק כמו במקרה של הדברה בבנייני מגורים, כך גם הדברת מוסדות חייבת להתבצע על ידי מדבירים מורשים בעלי הסמכה מתאימה ורצוי עם ניסיון כמה שיותר גדול בהדברה של מוסדות מסוגים שונים.

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מדבירים מקצועיים בעלי הסמכה אשר מנוסים בביצוע הדברה לכל  סוגי המוסדות הקיימים. תוכלו להזמין מאיתנו מדביר להדברה של מוסדות חינוך, משרדים ממשלתיים, בתי כנסת, מתנ"סים, בנקים, קופות חולים, חנויות ועוד.

מעבר לזאת, כאשר אתם בוחרים בנו לבצע עבורכם הרחקת מזיקים ממוסדות ציבוריים אתם זוכים בעוד כמה יתרונות חשובים:

✔️ מומחיות בהדברה ירוקה – במיוחד במוסדות ציבוריים שמלאים כל היום באנשים, ישנה החשיבות להשתמש כמה שיותר בשיטות ירוקות שלא יגרמו להרעלה, רצוי אף כאלה ללא ריח, כך שאף אחד לא ירגיש אותן וניתן יהיה להחזיר את המוסד לפעילות מלאה במהירות.

אצלנו מתמחים בכל שיטות ההדברה הקיימות ונדע להמליץ לכם האם להשתמש בהדברה כימית או בהדברה ירוקה ולעיתים גם לשלב ביניהן.

✔️ שירות 24 שעות ביממה – אנו יודעים שכמנהליו של מוסד ציבורי, בעייתי מאוד עבורכם להשבית אותו לתקופה ארוכה. בהתאם לזאת אנו מציעים לכם שירותי הדברה 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

כך לא יהיו לכם שום תירוצים לוותר על ביצוע הדברה למוסד שלכם ותוכלו לשמור עליו נקי ממזיקים ועל המוניטין שלכם כמנהליו.

 

מחיר הדברת מוסדות וארגונים

מחיר הדברה למוסדות נקבע פרטנית בהתקשרות עם המוסד ובהתאם למספר קריטריונים כגון שטח ההדברה המיועד, מועד ההדברה, מורכבות העבודה והאם גם נדרשות פעולות מניעה כגון ייבוש מקורות מים עומדים, איטום חריצים, טיפול בפתחי ביוב לקויים ועוד.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם מחירים משתלמים במיוחד עבור הדברת מוסדות בכל סדרי הגודל ואין שום סיכוי שתצאו מאוכזבים. הנה טבלת מחירים ממוצעים שהכנו עבורכם:

מחיר שירותי הדברת מוסדותהדברת מוסדות  – מחירון מומלץ
מחיר ייעוץ של מדביר להדברה במוסדות250 – 150 ₪
עלות הדברה של מוסד חינוכימ- 300 ש"ח ואילך
מחיר של הדברת מוסד ציבורימ- 350 ש"ח ואילך
עלות הדברת בית מלון או גן אירועיםמ- 370 ש"ח ואילך
כמה תעלה הדברה במוסד ממשלתי?מ- 380 ש"ח ואילך

מוזמנים לצלצל אלינו עוד היום לשם קבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.