שירותי הדברה באילת ואזור הדרום – הדברה בטוחה עם מדבירים מורשים כולל אחריות – במחירים מעולים!

מדביר באילת הוא לעיתים דבר שלא ניתן לוותר עליו. מדובר בעיר התיירות המרכזית בישראל, מה שאומר שהיא מלאה כל העת בנופשים אשר גורמים גם להימשכות מזיקים רבים לכל מקום. הדברת מזיקים באילת היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר וחשוב שתתקשרו אלינו גם לשם ביצוע הדברה מניעתית וגם כאשר המזיקים כבר חדרו למתחם שלכם.

אילו סוגי מזיקים אנחנו יודעים להדביר, באילו שיטות אנחנו משתמשים, כמה תעלה לכם הזמנה של חברת הדברה באילת ואילו יתרונות התקשרות נוספים אנחנו מציעים לכם? הנה התשובות.

 

חברת הדברה באילת – מדביר מורשה 24/7 (מחירים מעולים)

✔️ הדברה באילת עושים עם פסט מאסטר – פריסה עירונית מלאה מסביב לשעון

✔️ ריסוס לבית באילת נגד כל סוגי המזיקים, והחרקים

✔️ הדברה ירוקה באילת – שימוש בחומרי הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה!

✔️ מדבירים באילת עם ניסיון רב בזמינות גבוהה 24/7 !

✔️ מדביר באילת מגיע לכל שכונות העיר: צאלים, צופית, שחמון, נווה מדבר,

מצפה ים, יעלים, חוף צפוני, חוף דרומי, דקל, גנים, אורים, אופיר ועוד..

✔️ מחירי ההדברה הטובים ביותר באילת, להצעת מחיר >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה באילת
הדברה באילת במחירים מצוינים – מדבירים מורשים בלבד!

 

 

הדברת בתי מלון באילת

אחד השירותים המרכזיים שאנחנו מציעים באילת הוא הדברה של בתי מלון. באילת מספר רב של בתי מלון אשר נחשבים לגולת הכותרת של העיר והם מלאים כל השנה עד אפס מקום, במיוחד בתקופת הקיץ.

הבעיה היא שבקיץ גם מזיקים רבים מתחילים להיות פעילים ולפלוש לבתי המלון בעקבות חיפושיהם אחר מקורות מזון וכל עוד לא תבוצע הדברה, הם יישארו במקום גם לשאר חודשי השנה ויהפכו את סביבת המלון לבתי נסבלת מבחינת הנופשים. הם יפלשו לחדרים, למטבח וחדר האוכל, לסביבת הבריכה ולמעשה לכל מקום.  

הדברה באילת, בכל הקשור לבתי מלון, היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר ואנו מסוגלים לבצע זאת תוך עמידה בכמה היבטים חשובים:

✔️הדברה שוטפת כל העת – ישנם סוגי מזיקים שפעילים בעיקר בקיץ ואחרים פעילים כל השנה. כאשר אתם מתקשרים איתנו, אנו דואגים לבצע הדברה מניעתית שוטפת כל העת, על מנת לנסות ולמנוע ככל שניתן את הגעת המזיקים מלכתחילה. גם אם בכל זאת פלשו, אנו תמיד נהיה מוכנים על מנת להדביר אותם באותו הרגע.

✔️הדברה ירוקה באילת – בתי המלון באילת פעילים כל השנה ולכן קשה מאוד לבצע הדברה תוך סגירה של המלונות לגמרי. על כן אנו תמיד ננסה להציע לכם הדברה בשיטות ירוקות אשר אינן פוגעות באדם והסביבה. גם חומרי הדברה באילת חסרי ריח וצבע הם דבר שנוכל להציע לכם, כך שאורחי המלון שלכם כלל לא ידעו שבוצעה הדברה במקום.

✔️עבודה מסביב לשעון – אנו מציעים את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג, שנחשבים לעמוסים ביותר בבתי המלון באילת, כך שתמיד יהיה מי שייתן לכם מענה באותו הרגע. הדבר חשוב במיוחד במקרה של חדירת מכרסמים לבית המלון, כך שתוכלו להזמין מאיתנו מדביר עכברים באילת או מדביר חולדות, מתי שתצטרכו.

 

הדברת דירות Airbnb באילת

דירות Airbnb ודומיהן הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה מבוקשת ביותר בעיניהם של הנופשים שפוקדים את אילת. הסיבות לכך רבות וכוללות מחירים נוחים, חופש פעולה נרחב יותר (למשל, הבאת חיות מחמד) ונופש הרבה יותר אישי עם בריכות פרטיות, פינות מנגל ועוד.

כמובן שגם במקומות אירוח מהסוג הזה, הדברה תקופתית היא דבר מתבקש, אחרת הביקורות הרעות יגיעו ואיתן גם הירידה בביקושים. הדברה לדירות Airbnb, גם כן מהווה שירות מרכזי שאנחנו מציעים, והיא יכולה להתבצע על ידינו נגד כל סוגי המזיקים, אך היא חשובה במיוחד כנגד מספר סוגי מזיקים נפוצים:

✔️פשפשים – מזיקים אלו מגיעים בדרך כלל עם המבקרים ממקומות אחרים, מתרבים במהירות בדירה, עוקצים ומשאירים חוויית אירוח מאוד שלילית. כאשר תתקשרו עם מדביר פשפשים באילת מספיק מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, הוא ידאג להדברה מוחלטת שלהם על ידי שאיבת המזרנים ומוצרי הטקסטיל, שימוש במכשיר קיטור חם וריסוס מווסת גדילה, על מנת שהפשפשים לא יגיעו לשלב ההתפתחות בתור בוגרים עוקצניים ומטרידים.

✔️נמלים – חרקים אלו מגיעים לכל מקום בו קיימים מקורות מזון ובדירות Airbnb ניתן למצוא רבים מהם, גם מהסוג הרגיל וגם נמלי אש אדומות שעוקצות. על מנת לבצע הדברת נמלים באילת, נהוג לשלב בין ריסוס סביבת הדירות לבין שימוש בפיתיונות ג'ל מורעלים, כך שניתן יהיה להגיע גם למושבות הנסתרות של הנמלים (בתוך המשקופים, ארונות המטבח וכו') ולהרוג את המלכה.

✔️תיקנים – כמו בדירות רגילות, גם בדירות Airbnb נפוץ מאוד למצוא תיקנים מסוגים שונים, במיוחד תיקניים אמריקאיים, כאשר מדובר בתקופת הקיץ. ריסוס תקופתי יכול למנוע את הגעתם, כמו גם פיזור של פיתיונות ג'ל מורעלים, כאשר מדובר בתיקנים גרמניים, אשר נפוצים כל השנה ולא רק בקיץ האילתי החם והלח.

✔️כיני יונים – נמצאות בכל מקום שבו קיימות יונים והן מחפשות כל העת אחר דם של בני אדם ממנו הן ניזונות. כיני יונים גם אוהבות מאוד מקומות צוננים כך שהשילוב של נופשים שנמצאים בדירה ממוזגת, מושך אותן באופן מיידי. הדברת כיני יונים באילת מבוצעת על ידנו באמצעות הרחקת הקן וביצוע ריסוס, וחשוב מאוד לבצע זאת בהקדם על מנת למנוע עקיצות וגירודים.

כאשר מדובר בדירות נופש עם גינה, גם חרקי צמחייה וחרקים מעופפים דוגמת יתושים, ברחשים וזבובים עלולים להוות בעיה, כמו גם חדירה של מכרסמים שונים, אך גם בהם ניתן לטפל בצורה יעילה באמצעות הדברה או לכידה מקצועית.

תוכלו להזמין שירות הדברת חולדות באילת או הדברת עכברים בכל שעות היממה ולא להסתבך עם ניסיונות לכידה עצמאיים שלא לצורך. כמובן שכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו מתאימים גם לדירות רגילות, בתים פרטיים, עסקים ומבני ציבור, ואינספור תושבי אילת כבר נעזרים בנו באופן קבוע לאורך השנים.

 

מחיר הדברה באילת

עלות הדברה באילת תלויה בכמה פרמטרים והנה המרכזיים שבהם:

✔️סוג המזיק – ישנם סוגי מזיקים שקל להדביר ואילו אחרים מסובכים יותר להדברה. למשל, ריסוס נמלים באילת נחשב לפשוט וקל לעומת הדברה של פשפשים, שמחייבת שימוש בכמה שיטות הדברה (ריסוס, שאיבה וקיטור).

✔️גודל השטח המודבר – גם כן משפיע רבות על המחיר. ריסוס לבית באילת יהיה זול יותר, מן הסתם, מהדברה של בית מלון. באותו האופן, הזמנת ריסוס באילת עבור בניין מגורים שלם, תהיה יקרה יותר מהדברה של המקלט בלבד.

✔️זמן ביצוע ההדברה – כל עוד תזמינו הדברה באילת בשעות סטנדרטיות, מחיר מדביר באילת לא אמור לעלות לכם יותר מידי. אך אם תצטרכו מדביר חרקים באילת שיגיע אליכם בדחיפות בשבת או בסוף השבוע, למשל כאשר קן צרעות צץ לכם במרפסת, המחיר יתייקר, וכך גם לגבי הזמנה דחופה של לוכד מכרסמים.

הנה טבלת מחירים שמרכזת את המחירים הממוצעים עבור הדברה באילת וסביבתה הקרובה:

מחיר הדברה באילת לפי מזיקמדביר באילת – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברת ג'וקים באילת 550 – 250 ₪
הדברת נמלים בבית באילת400 – 200 ₪
לוכד עכברים באילת מחיר ממוצע750 – 350 ₪
כמה עולה לוכד נחשים באילת?750 – 350 ₪
מחיר הדברת תולעי עץ ברהיטים450 – 250 ₪
הדברת חולדות בבניין מגורים באילת450 – 200 ₪
עלות הדברה נגד פרעושים באילת750 – 400 ₪
ריסוס תולעים וחרקים בחצר בית באילת550 – 200 ₪

ריסוס באילת – למה דווקא עם פסט מאסטר?

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירותי הדברה שניתנים על ידי מדבירים מורשים בלבד, מה שמבטיח לכם לא רק תוצאות הדברה יעילות אלא גם בטוחות מאוד.

מעבר לזאת, כאשר תזמינו מאיתנו הדברה באילת תקבלו גם מחירים נוחים והוגנים, כאלה שגם כוללים אחריות ארוכת טווח על העבודה. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.