מחפשים מדביר מוסמך לביצוע הדברה ביפו? מדביר שמכיר את כל שיטות ההדברה ויודע איך נכון להדביר כל מזיק? הגעתם למקום הנכון!

בין אם אתם מתגוררים בעיר יפו ובין אם אתם מנהלים בה עסק כלשהו, תמיד כדאי שיהיה לכם מספר טלפון של חברה מקצועית שמספקת שירותי הדברה ביפו.

השילוב של מבנים ישנים וחדשים יחד עם היותה של העיר מוקד תיירות שמושך אליו אנשים רבים, גורם לכך שמזיקים רבים תמיד מגיעים אל כל שכונות העיר. רק הדברה מקצועית שתבוצע באופן תקופתי לצרכי מניעה או באופן דחוף כאשר המזיקים כבר הגיעו, תאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם הרגילה.

כאשר אתם זקוקים לשירותיו של מדביר ביפו, כדאי לכם להתקשר אלינו לפסט מאסטר. כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מתאימה והם מסוגלים להגיע אליכם בכל שעה ולפתור את בעיית המזיקים במהרה. באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים, נגד אילו סוגי מזיקים הן מתאימות וכמה תעלה לכם הדברה בעיר באמצעותנו? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה ביפו – מדבירים מורשים, מחירים נוחים במיוחד!

✔️ מדבירים ביפו נגד כל סוגי החרקים – ג'וקים, נמלים, פשפשים, טרמיטים, זבובים, יתושים ועוד..

 ✔️  ריסוס לבית ביפו או לדירה – זמינות מיידית בכל שעה (24/7)

✔️ הדברות ביפו לכל סוגי החרקים והמכרסמים – הדברה לבית, לגינה, לביוב ועוד

✔️ שימוש בהדברה ביולוגית, הדברה ירוקה ביפו, אורגנית ושיטות נוספות

✔️ הדברות ביפו בכל השכונות: גבעת עליה, העיר העתיקה, שכונת עג'מי, יפו א', יפו ג'/נווה גולן, יפו ד', שכונת צהלון

✔️ להצעת מחיר להדברה בעיר יפו – צרו קשר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה ביפו

הדברה ביפו במחירים מעולים – מדבירים מוסמכים עם רישיון!

 

 

ריסוס ביפו נגד מזיקים וחרקים

ריסוס מהווה את דרך הפעולה המרכזית לביצוע הדברה ביפו, בדרך כלל באמצעות חומרים כימיים מסוגים שונים. הריסוס יכול להתבצע בשטחים פתוחים, בגינות, בבניינים, בדירות מגורים, במוסדות חינוך ובמקומות עבודה ומבוצע בו שימוש כאשר אין אלטרנטיבה אחרת, יעילה ובטוחה יותר. הדברת מזיקים ביפו באמצעות ריסוס כימי מתאימה נגד מספר סוגי מזיקים נפוצים:

✔️ יתושים – הריסוס כנגד מזיקים אלו מתבצע בשעות אחה"צ והערב ומכסה את כל האזורים בהם הם נמצאים והמקורות להופעתם.

✔️ ג'וקים אמריקאיםהדברת ג'וקים ביפו תתבצע על ידי ביצוע ריסוס לתוך פתחי הביוב, כאשר מדובר באלו האמריקאים. במידה ומדובר בתיקנים גרמנים ולא אמריקאים, אין להדביר על ידי ריסוס כי אם אלא באמצעות פיתיונות מורעלים.

✔️ נמלים – הריסוס נועד להרוג את הנמלים הקיימות בשטח ולמנוע מאחרות להגיע למקום, אך על מנת לחסל את המלכה שנמצאת בדרך כלל במושבה חבויה, נהוג להשתמש גם בשיטת הפיתיונות המורעלים בנוסף.

✔️ פשפשים – נגד יצורים מוצצי דם ומעבירי מחלות אלו יש לבצע הדברה משולבת. למשל, הדברת פשפש המיטה ביפו תתבצע באמצעות שאיבה חזקה, קטילה על ידי קיטור אדים חמים וריסוס בחדרים הנגועים, בעיקר במזרנים וארונות הבגדים.

✔️ טרמיטים ריסוס נגד טרמיטים מתבצע בצורה הרבה יותר מורכבת, תוך החדרת הריסוס לתוך הקירות, המרצפות והאדמה באמצעות קידוחים. גם שיטה זו בדרך כלל משולבת עם שיטת הפיתיונות הרעילים.

 

דגשים בביצוע הדברה ביפו

בבואנו לבצע ריסוס נגד חרקים ביפו באמצעים כימיים, אנו תמיד נדאג לבצע זאת תוך הקפדה על מספר דגשים:

✔️ שימוש בחומרים מאושרים בלבד – אם החלטנו כי הדברה באמצעות חומרים כימיים היא הדרך היחידה שתועיל, אנו תמיד נקפיד להשתמש אך ורק בכאלה שקיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

✔️ פינוי יושבי המבנה למספר שעות – אין לבצע ריסוס כאשר שוהים אנשים במתחם ויש לפנות את המבנה למספר שעות. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר במבנה ציבור או מוסד חינוכי.

✔️ הקפדה גם כאשר מדובר בשטחים פתוחים – רבים חושבים שניתן לרסס חומרים כימיים באופן חופשי בשטחים פתוחים, אך האמת היא שבדיוק להיפך. גם כאשר מדובר על ריסוס לגינה ביפו יש להשתמש בכמויות בצורה נכונה, על מנת למנוע הרעלה של הצמחייה או של חיות המחמד.

 

הדברה ירוקה ביפו

ניתן לבצע הדברה ביפו גם בשיטות ירוקות למיניהן. הדבר יעיל נגד מגוון רחב של סוגי מזיקים ואנחנו תמיד נדאג להציע לכם את האפשרות הזאת, במידה והדבר רלוונטי. הדברה ירוקה מתאימה במיוחד לבתים בהם מתגוררים דיירים שלא מסוגלים לצאת מהבית בעת ביצוע של הדברה כימית, וגם במקרה וישנם ילדים קטנים או נשים בהיריון בבית. אנו יכולים להציע לכם שירותי הדברה ירוקה ביפו באמצעות מספר שיטות:

# פיתיונות ג'ל מורעלים – שיטה זו אומנם כוללת שימוש ברעלים, אך בכמות קטנה שאינה פוגעת באדם, והם גם אינם מתפזרים לכל עבר כמו בשיטת הריסוס.

# חומרים אורגניים – חומרי הדברה אלו מקורם בדרך כלל מצמחים ועצים שונים, כך שהם טבעיים לחלוטין ואינם מסוגלים לפגוע באדם אלא רק במזיקים השונים.

# מלכודות – אינן מכילות רעלים ולכן נחשבות בתור אמצעי הדברה ירוקה. ישנן מלכודות שמתאימות לחרקים וכאלה שמתאימות למכרסמים.

# הדברה אלקטרונית ביפו – מתבצעת באמצעות מנורות UV שואבות להדברת יתושים ופרפרי לילה ובאמצעות מכשירים פולטי קול להרחקת עכברים וחולדות.

הדברה ביולוגית ביפו – בשיטה זו נעשה שימוש באמצעים ביולוגיים (חיידקי בצילוס, צרעות, חיפושיות ועוד) על מנת לחסל את אוכלוסיית המזיקים שבמקום.

✔️ שירותי הדברה ביפו באמצעיים ירוקים הם דבר שלא כל חברה מציעה או יודעת לבצע, אך אצלנו בפסט מאסטר מתמחים בכך בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 

מחיר הדברה ביפו

מחיר הדברה ביפו הוא דבר שמשתנה בהתאם לסוג המזיק, גודל השטח שצריך להדביר, תנאי השטח וכמובן שיטת ההדברה הנבחרת ומועד ההדברה. הנה כמה דוגמאות מהשטח:

# סוג המזיק – ריסוס נגד נמלים ביפו, כמו גם ריסוס נגד ג'וקים ביפו, בדרך כלל יהיה זול מאוד ויתחיל מ-200 שקלים בלבד, וזאת לעומת ריסוס נגד טרמיטים ביפו או טיפול נגד פשפשים, שיהיה יקר יותר.

# גודל השטח – עלות ריסוס לבית ביפו עם 5 חדרים וגינה תהיה יקרה יותר מאשר הדברה של דירה ביפו של 2-3 חדרים בלבד. באותו האופן, גם הדברה של בניין שלם ביפו תהיה יקרה יותר מהדברה של קומה אחת בלבד.

# מועד ההדברה – ישנם מדבירים ביפו שעובדים רק בשעות שגרתיות וישנם כאלה שיוכלו להגיע אליכם 24/7, כולל בסופי שבוע ובימי חג. כמובן שאז ההדברה תהיה יקרה יותר.

הכנו עבורכם טבלה שמרכזת את המחירים המומלצים לצרכן עבור שירותי הדברה ביפו:

הדברה ביפו – עלות לפי מזיקמדביר ביפו – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברת ג’וקים ביפו בחצר הבית250-340 ₪
מחיר הדברה ירוקה ביפו300-680 ₪
כמה תעלה הדברת נמלים בבית ביפו?250-400 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדירה ביפו650-6000 ₪
מחיר הדברת חולדות בבניין ביפו220-450 ₪
עלות הדברה נגד טרמיטים בבית ביפו550-1450 ₪
עלות יעוץ של מדביר ביפו150-200 ₪

לוכד עכברים ביפו

כאשר תתקשרו אלינו להזמין הדברה ביפו, תגלו שמלבד מחיר מצוין שכולל גם אחריות, תוכלו להזמין מאיתנו לא רק שירותי הדברה אלא גם שירותי לכידה של מכרסמים וזוחלים שונים. בין אם תזדקקו לשירותיו של לוכד חולדות ביפו ובין אם לשירותיו של לוכד עכברים או נחשים, תוכלו להתקשר אלינו בכל שעה ואנחנו נגיע אליכם במהירות.

מוזמנים לצלצל אלינו ולשמוע את כל הפרטים. צוות פסט מאסטר!


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.