שירותי הדברה בקרית שמונה – המדבירים שלנו בפסט מאסטר זמינים לקריאתכם בכל יום ושעה 24/7. אנחנו יודעים איך להדביר בהצלחה את כל סוגי החרקים והמזיקים, נסו אותנו ולא תתאכזבו! מחירים אטרקטיביים.

מחפשים שירותי הדברה בקריית שמונה? העיר הצפונית ביותר בארץ מתאפיינת בנופים ירוקים ומדהימים, אבל גם בלא מעט חרקים ומזיקים. כתבנו עבורכם מדריך מזורז עם כל מה שחשוב לדעת על הדברת מזיקים בעיר באופן יעיל ובטיחותי.

 

הדברה בקרית שמונה – מדבירים מורשים! (מחירים ללא תחרות)

✔️ צריכים מדביר בקריית שמונה? שימוש בהדברה ירוקה ובטיחותית ללא כל סיכונים בריאותיים!

✔️ ריסוס בקרית שמונה והדברת כל סוגי המזיקים: ג'וקים, צרעות, נמלים, יתושים, פשפשים

✔️ לוכד מכרסמים בקרית שמונה – לכידת עכברים וחולדות עם פתיונות ומלכודות ייעודיות

✔️ מדבירים בקריית שמונה בכל שכונות העיר: יובלים, הורדים, בימת תל חי, נוף חרמון, מורדות

הרי נפתלי, יגאל אלון, אצ"ל, זאב ז'בוטינסקי ונוספות… 

✔️ הדברה עם אחריות מלאה! במחירים הטובים בישראל >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה-בקרית-שמונה
הדברה בקריית שמונה עם אחריות על כל הדברה – מדבירים מורשים במחירים נוחים!

 

 

הדברות בקריית שמונה – מהירות היא שם המשחק

חרקים ומזיקים מוצאים את דרכם אל תוך הבתים שלנו באמצעות פתחים, סדקים וחלונות פתוחים. חלקם מקימים קינים ומושבות בין כותלי הבית ומתרבים בקצב מהיר. ככל שהם מתרבים, תהליך ההדברה הופך ליקר ומורכב יותר.

חלק מהמזיקים מזהמים ומשמידים את מוצרי המזון שלנו, אחרים מעבירים מחלות. חלקם הורסים ריהוט, חוטי חשמל ותשתיות. כדי לצמצמם נזקים ולחסוך בהוצאות מיותרות, חשוב לפנות אל מדביר בקריית שמונה מייד כשממבחינים בנוכחותם בבית.

 

סימנים לנוכחות מזיקים בבית

הדרך הפשוטה ביותר לזהות מזיקים בבית היא לראות אותם במו-עיננו, אבל זה לא תמיד עניין פשוט. חלק מהמזיקים יודעים להסתתר היטב כחלק מהמנגנון ההישרדות שלהם. לכן חשוב שנשים לב לסימנים חיצוניים עדינים: גרגירי צואה קטנים רומזים על נוכחות של עכברים בבית, כרסומים ברהיטים רומזים על טרמיטים ואם מצאתם ערמות של אבק או חול – ייתכן שיש לכם עסק עם נמלים.

הדברת חרקים בקרית שמונה תתחיל בזיהוי נכון של החרק. כל חרק דורש שיטת הדברה שונה, כך שזיהוי נכון קריטי להצלחת ההדברה.

 

סוגי הדברה בקריית שמונה

הדברה כימית: הדברה כימית היא הבחירה המובילה במקרה של מזיקים "עמידים" כמו פשפשים וטרמיטים. הדברה כימית יעילה מאד ומספקת תוצאות מהירות, אך בשימוש לא אחראי היא עלולה להיות מסוכנת. מדבירים מורשים משתמשים אך ורק בחומרי הדברה כימיים שקיבלו אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה – וזאת הסיבה שחשוב להימנע ממדבירים שפועלים ללא רישיון.

✔️ הדברה ירוקה: יותר ויותר תושבים מתעניינים באפשרות של הדברה ירוקה בקרית שמונה, אבל מה זה בעצם אומר? בהדברה ירוקה אנחנו משתמשים בחומרים טבעיים שלא מהווים סכנה לבני אדם ולסביבה כמו אדמה דיאטומית, שמן נים ופיתיונות ג'ל. יתרונות נוספים של הדברה ירוקה היא שאין לה ריח לוואי. בנוסף, אין צורך לפנות את הדירה לאחר ההדברה ואפשר לחזור מיד לשגרה מלאה.

✔️ הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית נעשית באמצעות התערבות יזומה של בני אדם במערכת האקולוגית כדי להשיג בקרה על אוכלוסיית מזיקים כזאת או אחרת. ההדברה נעשית באמצעים טבעיים – כגון צמחים, מינרלים, בעלי חיים ותנאים סביבתיים כמו חום, קור, אור וכן הלאה. הדברה ביולוגית נפוצה בעיקר בשימוש חקלאי. ומה לגבי שימוש ביתי? גם חתול שאומץ כדי שיצוד עכברים בגינה נופל תחת הקטגוריה של הדברה ביולוגית.

 

ריסוס נגד ג'וקים בקרית שמונה

המקקים הנפוצים ביותר בישראל הם התיקן האמריקאי, התיקן הגרמני ותיקן חום פסים. כל אחד מהם דורש שיטת הדברה שונה. הדברת תיקן גרמני, למשל, תתמקד באזורי המחבוא האהובים עליו: אזור המטבח ובפרט מכשירי החשמל (תמי 4, מיקורגל, טוסטר וכו'). הדברה של תיקן אמריקאי לעומת זאת, תתמקד בפתחי הביוב ובחדרי האשפה. מדבירים בקרית שמונה ידעו לזהות את סוג המקק שנמצא אצלכם בבית, ולמקד את שיטת המדויקת ביותר.

 

לוכד נחשים בקריית שמונה

בישראל ידועים כ-40 מינים של נחשים, מתוכם 9 מינים הם ארסיים. כדי למנוע את הופעת הנחשים בבתיכם, רצוי להיפטר מעשב וקוצים בגינה ולייבש מקורות מים עומדים. אם כבר נתקלתם בנחש בבית – תפסו מרחק והרחיקו מהאזור בני אדם ובעלי חיים.

אם תוכלו לצלם את הנחש ממרחק בטוח, מה טוב. אם לא הצלחתם לצלם, השתדלו לזכור את מראה הנחש ולתאר אותו ללוכד עוד בשיחת הטלפון. בין אם מדובר בנחש ארסי או כזה שאינו מזיק, לוכד מטעמנו יגיע לזירה באופן מידי, יתפוס את הנחש באופן בטיחותי וישחרר אותו הרחק מאזורים מיושבים.

 

הדברת חולדות ועכברים בקריית שמונה

חושדים שיש לכם עכבר או חולדה בבית? אין דרך בטוחה להדביר מכרסמים, משום שהם דורשים רעל בכמות גדולה שעלולה לסכן בני אדם. במקום הדברה ברעל, נשתמש במלכודות ייעודיות. אם מדובר בחולדה אחת או שתיים, תוכלו לרכוש מלכודת ולטפל בבעיה בעצמכם. במקרים מורכבים יותר כדאי לפנות אל לוכד עכברים בקריית שמונה.

 

הדברה נגד נמלים בקרית שמונה

בעיית הנמלים לא פוסחת על אף אזור בישראל, וקריית שמונה לא יוצאת דופן. ריסוס לבית בקריית שמונה לא מספיק כדי לפתור את בעיית הנמלים באופן יסודי. הנמלים שעל פני השטח אמנם ימותו כתוצאה מהריסוס, אך הקן ימשיך להתקיים כל עוד המלכה בחיים.

מלכת הנמלים היא היחידה שיכולה להתרבות, ולכן השאיפה שלנו היא לחסל אותה. כדי לעשות זאת נשתמש בפיתיונות ג'ל ייעודיים, הנמלים נושאות את הפיתיונות איתן לקן ואל המלכה. ברגע שהמלכה אוכלת את הפיתיון היא מחוסלת – והבעיה נפתרת.

 

מדביר בקרית שמונה – מחירים

מחיר הדברה בקרית שמונה תלוי קודם כל בסוג המזיק שעלינו להדביר. באופן כללי המחיר להדברה עומד על מאות שקלים בודדים בלבד. הדברות מורכבות יותר כמו הדברת טרמיטים או הדברת צרעות בקרית שמונה דורשות יותר זמן עבודה או שימוש בציוד מגן מיוחד, ולכן הן יקרות יותר. גורמים נוספים שמשפיעים על המחיר הם גודל האזור שדורש הדברה – הדברה של וילה גדולה עם חצר תעלה יותר מאשר הדברה של דירת שני חדרים בקריית שמונה.

הדברה בקרית שמונה – מחיר לפי מזיקמדביר בקרית שמונה – מחירון מומלץ
כמה ביקור מדביר לצורך ייעוץ200 – 100 ₪
עלות ריסוס נגד ג'וקים בבית בקריית שמונה500 – 200 ₪
כמה עולה להדביר נמלים בבית בקרית שמונה?החל מ-240 ₪
מחיר הדברת יתושים בחצר הבית או הבניין בקרית שמונה390 – 220 ₪
עלות לוכד נחשים בקרית שמונה700 – 320 ₪
כמה עולה לוכד עכברים בקריית שמונה?החל מ-260 ₪
מחיר הדברת קן צרעות בחצר בית פרטי או במרפסת הדירה בקרית שמונה?400 – 240 ₪

 שירותי הדברה בקרית שמונה – למה דווקא אנחנו?

אנחנו בפסט מאסטר מספקים שירותי הדברה בקריית שמונה ובפריסה ארצית מזה שנים. בזכות הניסיון הרב שצברנו לאורך שנים, נדע לזהות כל מזיק ולהתאים אליו את שיטת ההדברה המדויקת ביותר.

את כל אלה נעשה תוך שמירה על בטיחותכם, עם שירות אדיב ובמחירים משתלמים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.