הדברה בעומר עושים עם פסט מאסטר – מדבירים מנוסים עם רישיון הדברה והמלצות במחירים אטרקטיביים (מאד!) 

הזמנת מדביר בעומר היא דבר שנדרשים לבצע מעת לעת, בשל האזור החם שמושך אליו הרבה מזיקים. אצלנו בפסט מאסטר תוכלו לקרוא למדבירים בעומר בכל שעה ולהיות בטוחים שנגיע אליכם כמה שיותר מהר.

אנחנו פועלים בכל אזור הדרום ומציעים לכם מחירים משתלמים במיוחד. אילו מזיקים נפוצים בעומר, כיצד מדבירים אותם, כמה עולה ריסוס לבית בעומר או של כל מתחם אחר ומדוע הבחירה בנו היא הטובה ביותר? הנה התשובות.

 

שירותי הדברה בעומר – הדברה ירוקה, מדבירים במחירים טיל!

✔️ מדבירים בעומר זמינים מיידית עבורכם בכל יום ושעה מסביב לשעון 24 שעות ביממה! 

✔️ ריסוס לבית בעומר, לגינה ו/או לחצר – עם חומרי הדברה בטוחים לשימוש 

✔️ הדברה ביישוב עומר נגד כל סוגי החרקים והמזיקים – נמלים, ג'וקים, טרמיטים, זבובים, פשפשים ועוד.. 

✔️ מדבירים בכל רחבי היישוב עומר: משעול הירקון, דקל, לוטם, צה"ל, סירפד,

צהלה, מכבי, אגוז, חרוב, ברוש, הנחשון, ברקן ועוד.

✔️ להצעת מחיר להדברה במועצה מקומית עומר – צרו קשר >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בעומר
הדברה בעומר – מדבירים מורשים בזמינות מיידית 24/7

 

 

הדברה נגד מזיקים בעומר

עומר היא מועצה מקומית ששוכנת ליד באר שבע, כך שהיא מוקפת בטבע, שבשילוב מזג האוויר החם והיבש, מושך מזיקים רבים לאזור. ניתן לומר כי מרבית האנשים שמזמינים מאיתנו הדברה בעומר עושים זאת בשל כמה סוגי מזיקים נפוצים:

✔️ ג'וקים – מערכת הביוב של עומר עמוסה בג'וקים לאורך חודשי הקיץ החמים. אילו הם התיקנים האמריקאיים הגדולים שגם יכולים לעופף. שיטת הריסוס הכימי נחשבת ליעילה ביותר נגד מזיקים אלו. ריסוס נגד ג'וקים בעומר מתבצע ישירות לתוך פתחי הביוב, מתוך הדירה או לחלופין, בפתחים המשותפים שנמצאים מחוץ למבנים.

✔️ יתושים – תופעה שחוזרת על עצמה בכל שנה בעומר היא מתקפת יתושים שהורסת את חוויית הישיבה בגינה והמרפסת. היתושים מתרבים בתוך מים עומדים והדרך לחסל אותם היא באמצעות ריסוס (בשעות אחה"צ-ערב), ייבוש המים העומדים או הדברה ירוקה על ידי חיידקי בצילוס.

✔️ עכבישים – גם מזיקים אלו אוהבים מאוד את אזור הדרום החם. חלקם יכולים להיות מסוכנים ביותר, כגון השושן החום והאלמנה השחורה. גם במקרה הזה ריסוס נחשב לשיטה ההדברה היעילה ביותר. ריסוס נגד עכבישים בעומר יכול להתבצע עם חומרים כימיים או אקולוגיים וגם באמצעות מלכודות או הדברה ביולוגית.

✔️ עקרבים – משום תנופת הבנייה האדירה בבאר שבע הסמוכה לעומר, עקרבים רבים שחיו בטבע נאלצים לברוח אל מקומות כמו עומר, שם הם יכולים למצוא מזון ומסתור. חלק מהעקרבים האלו מסוכנים ביותר, כמו העקצן הצהוב שנצפה לא מעט בבתי היישוב. הדברה נגד עקרבים בעומר מתבצעת בתוך הבית על ידי לכידה, תוך שימוש באדמה די-אטומית ו/או תרכיזים מתחלבים שיעילים לצרכי הרחקת עקרבים.

✔️ נמלי אש אדומות – הן קטנות מאוד (מ"מ וחצי), בהירות יחסית, רצות מהר ועוקצות חזק – אלו הן נמלי האש שלאחרונה נוכחות יותר ויותר בעומר ובכל אזור הדרום. העקיצות שלהן גורמות לכאבים חזקים ופצעים דמויי כוויה, הן יכולות לפגוע גם בחיות המחמד וחומרי ריסוס לא ממש יעילים כנגדן. ההדברה שלהן מתבצעת באמצעות פיתיונות ג'ל בשילוב הזרקת חומרי רעל לקן עצמו.

תוכלו להזמין מאיתנו שירות הדברת מזיקים בעומר גם במקרה של צרעות, דבורים, נדלים, קרציות, פשפשים, פרעושים, טרמיטים, תולעים, ברחשים ולמעשה נגד כל סוג של מזיק שפלש לבית, לגינה או לעסק שלכם.

 

מדבירים בעומר נגד זבוב החול

שירותי הדברה בעומר מבוקשים ביותר גם לטיפול בזבובים מציקים. רק שבאזור הדרום לא מדובר רק בזבובים רגילים אלא גם בזבוב החול שיכול להיות מסוכן מאוד. זבוב זה הוא לא מאלו שיזמזמו לכם באוזניים, הוא קטן מאוד ולמרות זאת יכול לגרום לכם לנזק בריאותי קשה ביותר.

זבוב החול למעשה משתייך למשפחת היתושים ולכן יכול לעקוץ ולהכאיב. העקיצה שלו מסוגלת להעביר את מחלת הלישמניה (שושנת יריחו), שיכולה לפגוע בעור ובמקרים מסוימים גם באיברים פנימיים.

בבואנו לבצע הדברה נגד זבובים בעומר אנו תמיד נדאג לוודא באיזה סוג של זבוב מדובר בדיוק (ניתן לעשות זאת באמצעות מלכודות) ובהתאם לכך נבחר בפתרון ההדברה המתאים. במקרה של זבוב החול ניתן להשתמש בריסוס, חומרים דוחי זבובים שמשוחררים באידוי ובמלכודות מסוגים שונים.

 

הדברת חולדות, עכברים ונחשים בעומר

עומר מאופיינת בהרבה מאוד מבני קרקע, חלקם כמובן עם גינות. הדבר מושך הרבה מאוד מכרסמים וזוחלים למתחמים הללו, בחיפושיהם אחר מזון ומקורות מסתור. מדובר בעיקר על עכברים, חולדות, חפרפרות ונחשים.

כאשר הם כבר נכנסים לגינה, הם בהחלט יכולים גם לחדור לתוך הבית ולעורר בהלה. מדבירים בעומר מספיק מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו, ידעו כיצד לטפל גם במקרים הללו. בדרך כלל הם יעשו זאת באמצעות לכידה. בין אם תצטרכו לוכד חולדות בעומר או לוכד נחשים בעומר, תוכלו לצלצל אלינו 24/7 ולקבל מענה מהיר.

 

הדגשים החשובים לביצוע הדברה בעומר

הדברה בעומר באמצעות ריסוס עדיין נחשבת לשיטה היעילה והמהירה ביותר. יחד עם זאת, בשל הסכנה שהדבר יכול להוות גם לדיירי או עובדי המתחם המודבר וגם לשאר הסביבה, הדבר מחייב אותנו להקפיד על מספר דגשים חשובים:

✔️ ריסוס לא בעדיפות ראשונה – בין אם מדובר על ריסוס לבית בעומר, ריסוס לעסק או ריסוס גינה, הדבר חייב להתבצע בזהירות יתרה ורק לאחר אבחון של המזיק והבנה שלא ניתן לבחור באלטרנטיבות אחרות. במוסדות לימוד הדבר עוד יותר  משמעותי וישנה העדפה ברורה ליישום שיטות ירוקות והימנעות לחלוטין מריסוס, לשם שמירה  על בריאות הילדים ועמידה בתקנות שנקבעו על ידי משרד החינוך והרשויות המקומיות.

✔️ שימוש בחומרי הדברה מאושרים – אם הוחלט כי אין מנוס מלבד שימוש בחומרים כימיים, יש להקפיד כי הדבר יתבצע אך ורק על ידי חומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. הדבר חשוב במיוחד כאשר מבצעים הדברות מורכבות בתוך הבית. למשל במקרה ותזמינו מאיתנו הדברת פשפשים בעומר, אז ההדברה מתבצעת ליד מזרוני השינה, המצעים וארונות הבגדים שלכם.

✔️ פינוי המתחם – את הריסוס יש ליישם רק לאחר פינוי המקום ואכלוסו מחדש רק לאחר פרק זמן של 4 שעות לפחות. במידה ומבצעים ריסוס בשטחים של מוסדות לימוד ומוסדות ציבור, אין  לאכלס את המקום אלא רק לאחר 24 שעות. במידה ומתגוררים בבית אנשים שלא יכולים לעזוב את המתחם (למשל, קשישים ונכים) ניתן לבחור באפשרות של הדברה ירוקה, שאינה פוגעת באדם ובסביבה.

 

מחיר הדברה בעומר

כמו בכל מקום אחר שבו אנחנו פועלים, גם במקרה של עומר מחירי ההדברה שלנו נוחים ומשתלמים מאוד. מחיר הדברה בעומר יתחיל ב-200 שקלים כאשר מדובר על נמלים או תיקנים, שאותם קל מאוד להדביר. הדברת תיקנים בעומר יכולה להתבצע על ידי ריסוס כימי בקלות ואילו הדברת נמלים בעומר ניתן לבצע בשיטת הפיתיונות שנחשבת למאוד יעילה. כאשר מדובר על מזיקים שיותר קשה להדביר, למשל פשפשים, מחיר ההדברה יתייקר.

פרמטרים נוספים שמשפיעים על המחיר של שירותי הדברה בעומר הם: גודל השטח שצריך להדביר (ריסוס לבית בעומר יעלה פחות מריסוס של בית ספר), העדפה של שיטות הדברה ירוקות והזמנת המדבירים בשעות שאינן שגרתיות (למשל, צורך בהזמנת לוכד עכברים בעומר בשעות הלילה, בסופי שבוע, בחגים וכו'). הנה טווח המחירים שחברה אמינה והוגנת אמורה להציע לכם עבור הזמנת הדברה בעומר:

הדברה בעומר מחיר לפי סוג מזיקמחיר מומלץ (מדבירים מורשים)
כמה יעלה ריסוס נגד ג'וקים לבית בעומר?החל מ- 250 ₪
מחיר הדברת יתושים בחצר בעומרהחל מ- 260 ₪
מה מחיר תוספת הדברה עם ג'ל בעומר?100-150 ₪
מחיר הדברת מכרסמים בחצר הבית בעומר280-600 ₪
מחיר הדברת נמלים בבית/בחצר בעומר250-600 ₪
מחיר הדברת עכבישים בעומר260-320 ₪
הדברת פרעושים בעומר – כמה עולה?החל מ- 290 ₪
כמה עולה לוכד נחשים בעומר?320-700 ₪
עלות הגעה של מדביר לצורך ייעוץ הדברה 150-200 ₪

הזמנת הדברה בעומר תיראה לכם פשוטה יותר כאשר תתקשרו אלינו לפסט מאסטר. אנו נגיע אליכם במהירות, נאפיין את סוג המזיק באופן וודאי ונחליט על שיטת ההדברה המתאימה ביותר כנגדו. בנוסף תקבלו מאיתנו מחיר משתלם במיוחד אשר כולל גם אחריות על העבודה.

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.