פסט מאסטר הדברות – שירותי הדברה באור יהודה נגד מזיקים, מכרסמים וחרקים מכל סוג. שירותי מקצועי עם אחריות במחירים מנצחים! 

הצורך לפנות אל חברת הדברה באור יהודה הכרחי נגד מגוון רחב של סוגי מזיקים שיכולים למצוא את עצמם בבית או בעסק שלכם – נמלים, תיקנים, יתושים, מכרסמים, נחשים ועוד. על מנת באמת להצליח להדביר אותם לתקופת הזמן הארוכה ביותר, אתם צריכים לחפש מדביר באור יהודה מספיק מקצועי ומנוסה. זה בדיוק מה שתקבלו אם תיפנו אלינו – חברת פסט מאסטר.

אנחנו מציעים לכם שירותי הדברה 24 שעות ביממה, במחירים הכי משתלמים שיש. אילו סוגי מזיקים נפוצים בעיר ובאילו שיטות הדברה ניתן להדביר אותם? כמה עולה מדביר באור יהודה ומדוע כדאי לכם לפנות דווקא אלינו? הנה התשובות.

 

שירותי הדברה באור יהודה – זמינים מיידית 24/7 – במחירים מנצחים!

✔️ חברת הדברה באור יהודה – עם המדבירים המומחים של פסט מאסטר! תקבלו תוצאות מעולות! 

✔️ מדבירים באור יהודה – ריסוס נגד ג'וקים, נמלים, טרמיטים, פשפשים ועוד.

✔️ הדברה ירוקה באור יהודה – הדברה בטוחה ללא ריח!

✔️ מדבירים בכל שכונות אור יהודה: רמת פנקס, נווה סביון, הפרדס, קריית גיורא, עמידר, ההסתדרות

✔️ לייעוץ והצעת מחיר להדברה במחיר אטרקטיבי, צרו קשר >>

בטלפון: 050-8303463

 

הדברה באור יהודה
הדברה באור יהודה – מדבירים מורשים בזמינות מיידית 24/7

 


ריסוס לבית באור יהודה או דירה – פתרון מעולה נגד מגוון מזיקים

אומנם כיום כבר קיימות שיטות הדברה נוספות, אך גם בימינו שיטת הריסוס מהווה את הפתרון היעיל והמהיר ביותר להדברה של מרבית סוגי המזיקים. הדברה באור יהודה באמצעות ריסוס תתבצע בדרך כלל בחומרים כימיים והשיטה עדיין תועדף במקרה של סוגי המזיקים הבאים:

# הדברת ג'וקים באור יהודה – כאשר מדובר בג'וקים אמריקאיים שמגיחים מהביוב ניתן למגר אותם רק על ידי ריסוס חומרי רעל לתוך פתחי הביוב. ריסוס לבית באור יהודה נגד ג'וקים צריך לכלול גם את החדרים שבהם התגלו הג'וקים. יש לציין כי במקרה של התיקן הגרמני הקטן יותר, השיטה הטובה ביותר היא באמצעות פיתיונות מורעלים ולא באמצעות ריסוס.

# הדברת פשפשים באור יהודהאת הפשפשים מדבירים בתהליך רב שלבי שכולל בתחילה שאיבה ושימוש בקיטור, אך על מנת להיפטר מכל הפשפשים שבארון, במיטה, במזרון ובתוך השקעים לגמרי, יש להשתמש גם בריסוס בשלב הסופי.

# הדברת יתושים – מבוצעת באמצעות ריסוס כימי בשילוב עם פעולות נוספות, כשהריסוס עצמו חייב להתבצע בשעות החשיכה בשל רגישות החומרים לאור השמש ועצם העובדה שבשעות הערב היתושים פעילים יותר.

 

הדברת טרמיטים באור יהודה

שמתם  לב להצטברות  של בוץ על הקירות של הבית? נסורת החלה לצוץ ליד הרהיטים שלכם, משקופי הדלתות או הפרגולה שבחצר? ייתכן מאוד שמדובר בטרמיטים. אלו הם מזיקים זללנים שמסוגלים להרוס כל דבר שעשוי מעץ, פלסטיק, גבס ואפילו בטון.

הנראות החיצונית שלהם דומה לנמלים אך שיטת ההדברה שלהם שונה לגמרי, בשל ההרס שהם מסוגלים לגרום. בעוד הדברת נמלים באור יהודה מבוצעת על ידי ריסוס כימי בשילוב פיתיונות מורעלים, הדברת טרמיטים מחייבת טיפול הרבה יותר יסודי ומורכב.

אם מדובר בהדבקה מקומית של רהיט, אפשר להוציא אותו מהמבנה ולטפל בו באיוד או פשוט לזרוק אותו לפח. אם הטרמיטים כבר חדרו למבנה דרך הקירות, יש לטפל במושבה עצמה שנמצאת מתחת לאדמה. זאת ניתן לעשות על ידי הזרקת רעל דרך קידוחים שאותם אנו מבצעים, במטרה שיגיעו עד למושבה וישמידו את כולה. במידה והטרמיטים מגיעים מתחת למרצפות, נזריק את הרעל דרך קידוחים בתוך המרצפות.

 

הדברה ירוקה באור יהודה

ישנן מגוון שיטות בהן ניתן להדביר באור יהודה ולכל שיטה יתרונות משלה, בחירת השיטה הנכונה והמתאימה תעשה ע"י המדביר בשטח. אלו הן שיטות ההדברה הנפוצות ביותר:

#) הדברה ירוקה שיטת הדברה ירוקה בטוחה ללא ריח, כימיקלים או רעילות לבני אדם. הדברה מסוג זה מבוססת על שימוש בחומרים העשויים מצמחים, שאכן מכילים רעלים שפוגעים בחרקים,  אך אינם פוגעים באדם והסביבה אלא רק במזיקים עצמם. הדברה בשיטה זו מאפשרת חזרה מהירה לאזור בו בטצעה ההדברה.

#) הדברה ביולוגית כוללת שימוש בחומרים ביולוגיים ולעיתים אף בבעלי חיים שניזונים מהמזיק המדובר. דוגמא טובה לכך היא כאשר מבקשים מאיתנו לבצע הדברת יתושים באור יהודה. מלבד ריסוס  אנו משתמשים גם בחיידקי בצילוס שמסוגלים לחסל את ביצי היתושים. עוד הדברות נפוצות מהסוג הזה הן שימוש בנמטודות נגד טרמיטים, בחיפושית פרת משה רבנו נגד כנימות צמחים ועוד.

#) הדברה אורגנית הינה שיטת הדברה שמתבצעת תוך שימוש בחומרים טבעיים ואין בה רעלים כלל. חומרי ההדברה מופקים ממגוון צמחים ועוברים תהליך עיבוד והכנה טבעיים או סינתטיים. יתרון ההדברה האורגנית היא העובדה שהחומרים טבעיים ואינם מזיקים לסביבה ובכל זאת מצליחה להשיג את התוצאה הרצויה שהיא הרחקת חרקים, מכרסמים ומזיקים למיניהם. 

#) הדברה אלקטרונית מבוססת על שימוש במכשירים אלקטרוניים שפולטים גלי קול בלתי נסבלים שבאמצעותם ניתן להבריח ולהרחיק מכרסמים מזיקים וסוגי חרקים שונים וזאת לפי סוג המכשיר האלקטרוני ואופן השפעתו על המזיק.

* לא כל חברת הדברות מתמחה בשיטות ירוקות ולכן הפנייה שלכם אלינו מהווה פתרון מעולה, במיוחד אם מתגוררים איתכם בבית תינוקות, ילדים קטנים, נשים בהיריון וקשישים, שאינם יכולים לעזוב את המתחם לשעות רבות. גם במקרה שאתם בעלי עסק, הדברה שכזאת תמנע מכם לסגור אותו למספר שעות רב ולהפסיד יום עבודה.

 

הדברות באור יהודה – למה דווקא עם פסט מאסטר?

ישנם הרבה נותני שירותים שניתן לפנות אליהם על מנת לקבל שירותי הדברת מזיקים באור יהודה. מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בפסט מאסטר? בשל מספר יתרונות שאנחנו מספקים לכם:

✔️ חברת הדברה עם רישיון – הדבר החשוב ביותר כשמזמינים הדברה באור יהודה הוא לוודא כי לחברה המבצעת יש רישיון לבצע את העבודה. רק חברה שכזאת תהיה בעלת ההיתרים לרכוש את חומרי ההדברה המתאימים והיא אף תקפיד כי הם יהיו כאלה שאושרו על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. חברת פסט מאסטר היא בדיוק חברה שכזאת ותמיד מקפידה על כך.

✔️ מדבירים באור יהודה עם הסמכה מתאימה – אנחנו מקפידים להעסיק אך ורק עובדים בעלי הסמכה מתאימה בתחום ההדברה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאין משימת הדברה שלא נצליח לטפל בה עבורכם. העובדים שלנו יודעים לבצע אבחון דקדקני של השטח, לזהות את סוג המזיק ורק לאחר מכן מתאימים עבורו את שיטת ההדברה המתאימה והיעילה ביותר.

✔️ הדברה של כל סוגי המזיקים – אין סוג של מזיק שאנחנו לא מסוגלים להדביר ואנחנו לא מדברים רק על הדברת חרקים אלא גם על הדברה של מזיקים אחרים, דוגמת מכרסמים ונחשים. כאשר מדובר על הדברת חולדות באור יהודה או הדברת מכרסמים, אנו נגיע עם מלכודות מיוחדות וגם במקרה של נחשים נגיע עם כל הציוד הנדרש. תוכלו לפנות אלינו 24/7 כך שלא תצטרכו להתמודד לבד עם מזיקים מסוכנים אלו.

 

מדביר באור יהודה מחירים – כמה עולה?

המחירים שאנו גובים מהלקוחות שלנו עבור הדברה באור יהודה אינם גבוהים בכלל וזאת במטרה שכל אחד ואחת מכם יוכל לפנות אלינו מתי שיצטרך.

מחיר הדברה באור יהודה מתחיל בדרך כלל ב-250 שקלים כתלות בסוג המזיק, גודל השטח שרוצים להדביר ושיטת ההדברה. 

למשל, מחיר ריסוס לדירה באור יהודה בחומרים כימיים נגד ג'וקים נחשב לזול ביותר, כשבמידה ורוצים לשלב גם שיטות הדברה ירוקות, הדבר יעלה יותר. גם הדברה של פשפשים תעלה יותר מהדברה של מזיקים אחרים, בשל מספר השלבים הרב יותר של ההדברה.

הנה טבלה שמרכזת עבורכם את המחירים עבור שירותי הדברה מקצועיים:

הדברה באור יהודה מחיר לפי סוג מזיקמחיר מומלץ (מדבירים מורשים)
עלות הגעת מדביר באור יהודה לייעוץ הדברה 150-200 ₪
כמה יעלה ריסוס תיקן גרמני באור יהודה?החל מ- 300 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדירה1000-1500 ₪
הדברת מכרסמים בחצר או גינה650 – 250 ₪
מחיר הדברת יתושים בחצרהחל מ- 250 ₪
כמה תעלה הדברת פרעושים?החל מ- 400 ₪
עלות ממוצעת ללכידת נחש באור יהודה850 – 450 ₪

 צלצלו אלינו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד. בנוסף תקבלו מאיתנו גם אחריות ארוכת טווח, כך שתוכלו לקבל מאיתנו שירות פעם נוספת, במידה והמזיקים יחזרו. מחכים לשיחתכם – פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.